Yerli Dizi

Naz Elmas’ın Jet Sosyete dizisinde oynayacağını yazan Kelebek’i Gülse Birsel yalanladı

Ünlü oyuncu Naz Elmas’ın Gülse Birsel’in yeni dizi projesinde yer alacağı haberi  çelişkili bir duruma neden oldu. Hürriyet’in Kelebek eki dahil pek çok haber mecrasında yer alan haberin gerçek olmadığı ortaya çıktı. Kelebek ekinde Naz Elmas’ın Gülse Birsel’in yeni dizisi Jet Sosyete dizisine transfer olduğu haber verilirken Gülse Birsel, Naz Elmas’ın dizide olmadığını yazınca ortaya garip bir tablo çıkmış oldu.

İZZET ÇAPA’DAN FİKRET BİLA’YA MAHCUP EDEN SORU

Naz Elmas’ın dizide yer almadığının ortaya çıkmasından sonra bir dönem Hürriyet gazetesinde çalışan İzzet Çapa ortaya çıkan fiyasko durumu sosyal medya hesabından ortaya koydu. İzzet Çapa, Hürriyet’in genel yayın yönetmeni Fikret Bila’ya “Yazarınız Gülse Birsel’in Hürriyet’in sürmanşetindeki Naz Elmas haberini tekzip etmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? ‘Aile Arasında’sınız, arayamadılar mı yazarınızı? Durum Gülse’nin filminden bile daha komik değil mi?” diye sordu.

 

blank

Hızını alamayan İzzet Çapa, “Bir tarafta Gülse gibi şahane mizahçılar var, bir tarafta da Hürriyet gibi mizah konusu olanlar…” diye yazdı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu