M.Bey/ÖzelManşet

Nazenin Tokuşoğlu hangi kanalda işe başladı?

Uzun yıllar çalıştığı Habertürk’ten ayrılan gazeteci Nazenin Tokuşoğlu’nun yeni adresi belli oldu. Nazenin Tokuşoğlu bundan böyle TV8’de Aramızda Kalmasın adlı magazin programında yorumcu olarak yer alacak.

Bilindiği gibi oyuncu Gamze Karaman, programdan ayrılmıştı. Karaman’dan boşalan koltuğu bundan böyle Nazenin Tokuşoğlu dolduracak.

Tokuşoğlu, Habertürk gazetesinde çok önemli isimlerle röportajlar yapmış ve medyada adından söz ettirmişti.

Bir süredir çıkışta olan sabahların sevilen magazin programı Aramızda Kalmasın geçtiğimiz günlerde ilk 30 arasına girmiş ve reyting olarak önemli bir grafik yakalamıştı.

nazenin-tokusoglu-aramizda-kalmasin

Nejla Taş’ın yönetmenliğini yaptığı programı bir süredir Jess Molho ve Funda Kalyoncu beraber yapıyorlardı.

Nazenin Tokuşoğlu, yeni yuvasındaki programına bugün ilk defa çıktı.

NAZENİN TOKUŞOĞLU KİMDİR?:

4 Ağustos 1976 doğumlu olan Tokuşoğlu, Konya doğumlu.  Aslen İzmirli. Babası Hava Kuvvetleri’nde F 100 pilotu olarak görev yaptı. Nazenin Tokuşoğlu Ankara TED Koleji’ni bitirdi. Mimar Sinan Üniveristesi’nden mezun oldu. Fatih Altaylı’nın Teke Tek programında muhabir-editör olarak çalıştı.

Kanal D ve Show TV’de Haber servisinde çalıştı. Ardından uzun yıllar Habertürk Gazetesi’nde önemli, röportajların altına imza attı.

Tokuşoğlu, Acun Ilıcalı’dan gelen teklifi kabul ederek 2013 yılında Panama’da yapılan Survivor yarışmasına katıldı.

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu