Medya

Nazlı Çelik o milletvekiline çok ser cevap verdi

Nazlı Çelik, Star’da ana haberde ekrana gelen Yüksekova operasyonunun haberini Meclis’e taşıyan HDP’li vekilin iddialarına sert bir dille yanıt verdi. Star haber Genel yayın Yönetmeni, Nazlı Çelik “Bu görüntüdeki yer, Hollywood’da film seti değil. Asker ve polisler de figuran değil. Onlarca şehidin verildiği, pek çok teröristin öldürüldüğü Yüksekova’nın ta kendisi” diye konuştu.

HDP Hakkari Milletvekili Abdullah Zeydan, Hakkari Yüksekova’da Star Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik’in Güvenlik güçlerinin gerçekleştirdiği Yüksekova haberini Meclis’e taşıdı. Zeydan, konuyla ilgili Ulaştırma Haberleşme ve Denizcilik Bakanı Binali Yıldırım’ın yanıtlaması talebiyle soru önergesi verdi.

Destekten TR

Zeydan, önergesinde “6 Nisan 2016 günü Star haber genel yayın yönetmeni Nazlı Çelik’in Yüksekova’da mizansenlerle haber yaptığını görüntülere operasyon görüntüsü verildiğini iddia etti. Evlerin bombalandığını öne sürdü.

Destekten TR

NAZLI ÇELİK’TEN TOKAT GİBİ CEVAP

Destekten TR

Nazlı Çelik, Star Ana Haber’in canlı yayınında Zeydan’a tokat gibi cevaplar verdi. Yüksekova’da çektikleri görüntüleri ekrana taşıyan Nazlı Çelik,  “Bu görüntüdeki yer, Hollywood’da film seti değil. Asker ve polisler de figuran değil. Çevredeki binaların üzerindeki delikler de matkap deliği değil. Onlarca şehidin verildiği, pek çok teröristin öldürüldüğü Yüksekova’nın ta kendisi.”

İddia edildiği gibi Yüksekova’da evlerin bombalanmadığını da ifade eden Nazlı Çelik yapılan işin açıkta bulunan ve saklanan patlayıcıların güvenlik güçleri tarafından kontrollü bir şekilde patlatılmasıdır diyerek çektikleri görüntüler eşiliğinde ifadelerini doğrulamış oldu.

İşte, Nazlı Çelik’in canlı yayında verdiği o cevap:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR