MagazinMedya

Nazlı Çelik, oyuncu Engin Öztürk’le ilgili hakkında çıkan haberlere açıklık getirdi

Star Ana Haber Genel Yayın Yönetmeni Nazlı Çelik, kendisiyle ilgili Takvim gazetesinde çıkan iki ayrı habere cevap verdi. Takvim’de kendisiyle ilgili  ‘Özel Misafir’ ve ‘Yakın Dövüş’ başlıklı haberlere yönelik konuşan Nazlı Çelik, “Bir kadın olarak, üstelik de bir kadın Genel Yayın Yönetmeni olarak, 20 yıllık meslek hayatımda pek çok saldırıyla karşı karşıya kaldım. Ama bilinmelidir ki, bu ahlak dışı, haysiyet cellatlığına varan saldırıların asla peşini bırakmayacağım.” şeklinde konuştu. Peki Nazlı Çelik’le ilgili Takvim gazetesinin iki haberinde neler yazıyordu?

NAZLI ÇELİK ENGİN ÖZTÜRK’LE SEVGİLİ HABERİNE TEPKİ GÖSTERDİ

Nazlı Çelik’in söz konusu haberin açıkça iftira olduğunu ifade ederek oyuncu Engin Öztürk’le ilişkisi olduğu yolundaki haberi yalanlaması dikkatlerden kaçmadı.

Nazlı Çelik, Medyatava’ya yaptığı açıklamada şunları kaydetti:

“Takvim Gazetesi’nde bir hafta arayla “Yakın dövüş” ve “Özel misafir” başlıklı iki haber yer aldı. İlk habere, akıl ve mantıktan yoksun olması nedeniyle cevap verme gereği duymadım. Ancak bugün, hiçbir özel ilişkim olmayan bu kişiyle yeniden adımın irtibatlandırıldığını gördüm. Bu haber de akıl ve mantıktan yoksun olduğu gibi, açıkça ve alçakça bir iftiradır. Metni kaleme alanların hayali bir ilişki yaratıp, bunun üzerinden mesnetsiz bir şekilde yeni başlıklar üretmeye, şahsımı itibarsızlaştırmaya gayret ettikleri anlaşılıyor. Metinlerde konu edilen şahısla bir ilişkim olmadığı gibi, bu hayali ilişkinin başladığı belirtilen spor merkezine de aylardır gitmedim. İşini iyi yapma gayreti içinde olan, mesleğine saygılı birisiyim. Ve bu çizgimi de sürdürmeye kararlıyım. İnsanların kişiliklerine, açıkça saygısızlık olarak nitelendirilebilecek bu başlıkların ne amaçla kaleme alındığını, ancak ahlak ve mantık yoksunu bu kişilere ve onları yönlendirenlere sormak lazım. Bir KADIN olarak, üstelik de bir KADIN Genel Yayın Yönetmeni olarak, 20 yıllık meslek hayatımda pek çok saldırıyla karşı karşıya kaldım. Ama bilinmelidir ki, bu ahlak dışı, haysiyet cellatlığına varan saldırıların asla peşini bırakmayacağım.”

İŞTE, NAZLI ÇELİK’İN TEPKİ GÖSTERDİĞİ O İKİ HABER

Nazlı Çelik’in tepki gösterdiği “Yakın dövüş” başlıklı  ilk haberde Çelik’in ünlü oyuncu Engin Öztürk’le aynı dövüş kulübüne gittikleri ve burada yakınlaştıkları iddia ediliyordu. Aynı haberde Nazlı Çelik’in Engin Öztürk’ü Instagram hesabından takip etmediği halde ünlü oyuncunun fotoğraflarını beğendiği bunun da dedikoduları alevlendirdiği bilgisine de yer veriliyordu.

Aynı gazetede bugün çıkan “Özel misafir” başlıklı diğer bir haberde de Nazlı Çelik’in oyuncu Engin Öztürk’le gizli saklı görüştüklerine yer verilerek, Nazlı Çelik’in Engin Öztürk’ün evine girerken komşulara yakalandığı dile getiriliyordu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu