Medya

Nazlı Çelik sigara paketini Cumhurbaşkanı Erdoğan’a kaptırdı!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İslamabad’da düzenlenecek 13. Ekonomik İşbirliği Teşkilatı (EİT) Zirvesi’ne katılmak üzere Pakistan’a gitti. Pakistan yolunda, uçakta ilginç bir olay gelişti. Star Ana Haber Spikeri Nazlı Çelik’in sigara paketini gören Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, sigara paketini Çelik’ten aldı.

Seyahatte, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile eşi Emine Erdoğan’a, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanı Berat Albayrak, Genelkurmay Başkanı Orgeneral Hulusi Akar da eşlik etti..

UÇAKTA RENKLİ GÖRÜNTÜLER

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Pakistan ziyaretini çok sayıda basın mensubu da takip ediyor. Bu gazeteciler arasında Star Ana Haber’in başarılı spikeri Nazlı Çelik de bulunuyor.

ewferger

Superhaber.tv sitesinin haberine göre Cumhurbaşkanı Erdoğan ile başarılı haberci Nazlı Çelik arasında uçakta geçen ilginç bir sohbet de dikkatlerden kaçmadı.

Her fırsatta çalışma arkadaşlarını ve karşılaştığı vatandaşları sigarayı bırakmaya teşvik eden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sigarayı bıraktırdığı son tiryaki ise Nazlı Çelik oldu.

ferojerg

Nazlı Çelik’in sigara kullandığını öğrenen Cumhurbaşkanı, paketine el koydu ve ünlü spikerden sigarayı bıraktığına dair yazılı söz aldı.

Çelik, sigarayı bırakmakta gönülsüz olsa da, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ısrarı karşısında sigarayı bıraktığına dair notun altına imzayı atmak zorunda kaldı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu