Yerli Dizi

Nazlı Çelik ve Serdar Bilgili şaşırtmaya devam ediyor: Yeniden evleniyorlar!

Ünlü haber spikeri Nazlı Çelik ve bir dönem Beşiktaş’ta başkanlık yapan iş adamı Serdar Bilgili yeniden mi evleniyor?  İkilinin hızlı başlayıp hızlı biten ilk evlilikleri boşanma ile sonuçlanmış, kısa bir süre önce ise bu aşkın yeniden alevlendiğine dair dedikodular yayılmaya başlamıştı. Son gelen haberlere göre ise; eski evli çift yeniden nikah masasına oturacak…

Serdar Bilgili’nin barışma teklifini bir şartla kabul ettiği ileri sürülen Nazlı Tarhan’ın bu şartının ise evlilik olduğu iddia ediliyor.

Takvim gazetesinde yer alan habere göre yaklaşık 6 ay evli kaldıktan sonra boşanan ünlü çift Nazlı Çelik ve Serdar Bilgili, geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde yeniden bir araya gelmişti.

 

Ayrılığa ancak 1 yıl dayanabildiler!

Birbirlerine kamuoyu tarafından çok yakıştırılan ünlü çift ayrılığa ancak bir yıl dayanabildiler.  Yakın zamanda ilişkilerine ikinci bir şans vermek isteyen Tarhan-Bilgili çifti, önceki akşam Bilgili’nin sahibi olduğu Soho House’tan çıkarken gazeteciler tarafından görüntülendi. İkilinin el ele objektiflere takılmaları onları sevenler tarafından da mutlulukla karşılandı. Ancak Ellerini bir an olsun bırakmayan ve mutlulukları yüzlerinden okunan ikilinin barışmasının bir şarta bağlı olduğu iddia ediliyor. Buna göre Nazlı Çelik’in Serdar Bilgili’nin barışma talebini evlilik şartıyla kabul ettiği iddia ediliyor. Eğer bu doğruysa; Nazlı Çelik ve Serdar Bilgili çok yakında yeniden nikah masasına oturacak ve ekranda artık Nazlı Çelik’in ismi yine Nazlı Çelik Tarhan olarak yazılacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu