Yerli Dizi

NBA’de forma giyen hangi milli basketbolcu Adı Efsane’ye konuk oluyor?

Adı Efsane’den izleyicisine ilginç sürpriz. Kanal D’nin sevilen dizisi Adı Efsane’nin yeni bölümünde NBA’de de forma giyen milli basketbolcumuz Semih Erden de konuk olarak yer alacak. Semih Erden, Tarık’ın(Erdal Beşikçioğlu) takımdan kovulmasından sonra takımın başında olacak. Yıllar öncesinin basketbol sporunu sevdiren dizisi Beyaz Gölge gibi Adı Efsane dizisi de basketbolu sempatik göstermesiyle dikkat çekiyor.

MİLLİ BASKETBOLCU SEMİH ERDEN ADI EFSANE’DE

Baş rollerinde Erdal Beşikçioğlu (Tarık), Gökçe Bahadır (Bahar), Rojda Demirer (Seçil), Cem Yiğit Üzümoğlu (Hakan) ve Almila Ada’nın (Melis) olduğu Kanal D’nin beğenilen dizisi Adı Efsane’ye Milli Basketbolcu Semih Erden konuk oluyor.

Tarık’ın takımdan kovulmasından sonra Semih Erden, takım için önemli olan final maçı için gençlerin yanında… Çocukların geleceği için önemli olan bu maçta Semih Erden’in yardımı ile sahaya çıkacak olan tayfa heyecanlıdır. İleride Semih Erden gibi kariyere sahip olabilmeleri için bu final maçının önemi gittikçe artmıştır… Olumsuzlukların üst üste geldiği bu zamanlarda Semih Erden, gençler için bir şanstır.

Takım, Semih Erden ile hazırlandıkları final maçında nasıl bir sonuç alacaklar? Tarık, tekrar takımın başına geçebilecek mi?

Milli Basketbolcu Semih Erden Adı Efsane'de!

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu