M.Bey/ÖzelYerli Dizi

Necati Şaşmaz’ın yeni dizisi Nöbet 7/24 hangi kanalda yayınlanacak?(MEDYABEY/ÖZEL)

MEDYABEY-ÖZEL: Kurtlar Vadisi Pusu’nun yapımını üstlenen Necati Şaşmaz’ın sahibi olduğu Pana Film’in yeni projesi Nöbet 7/24 adlı dizisinin hangi kanalda yayınlanacağı konusu merak ediliyor. MEDYABEY’e gelen duyumlar Necati Şaşmaz’ın yeni dizisinin hangi kanala yakın olduğunu ortaya koydu. Kulislerden yansıyan bilgilere göre Nöbet 7/24 dizisi için Necati Şaşmaz ile Show TV yönetimi arasında önemli bir mesafe kat edildi.

NÖBET DİZİSİ SHOW TV’YE YAKIN

Kurtlar Vadisi Pusu’nun ekrana dönme ihtimalinin ortadan kalmasının ardından Necati Şaşmaz, yeni dizi projesi için kolları sıvamış ve böylelikle yeni dizi projesi Nöbet 7/24 doğmuştu. Pana Film’in kanallarla yaptığı rörüşmelerde en fazla yol alınan kanal olarak Show TV’nin öne çıktığı kulislerde konuşuluyor.

GÖRÜŞMELERDE ÖNEMLİ MESAFE ALINDI

Görüşmelerin resmiyet kazanıp kazanamadığının yakın tarihte belli olması bekleniyor. Eğer büyük bir sürpriz olmazsa Necati Şaşmaz’ın yeni dizisi Nöbet 7/24 dizisinin Show TV’de yayınlanma ihtimalinin hayli yüksek olduğu kulislerde konuşuluyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu