Yerli Dizi

Necati ve Raci Şaşmaz geriliminde son perde

Necati ve kardeşi Raci Şaşmaz arasındaki gerilim devam ediyor. Kurtlar Vadisi dizisinde uzun yıllar beraber çalışan ve kazanan kardeşlerin arasına uzun süredir kara kedi girdi. Ortaklıklarını bitiren iki kardeşin arasındaki gerilim devam ediyor.

Necati Şaşmaz, ortaklığını olaylı şekilde bitirdikten sonra kendisine tebligat gönderen Raci Şaşmaz’ın Nişantaşı’ndaki binasını da tamamaen boşalttı. Kurtlar Vadisi’nin Polat’ı Necati Şaşmaz, şirketi Pana Film’i Çamlıca’da yeni ofisine taşıdı.

Necati ve Raci Şaşmaz kardeşler, geçen yıl yollarını olaylı şekilde noktaladı. Önce dizinin beyin takımı olan senaristler Bahadır Özdener’le Cüneyt Aysan, ekipten ayrıldı.  Güneş gazetesinin haberine göre Necati Şaşmaz, son yıllarda diziyle hiç ilgilenmediğini söylediği kardeşiyle bağlarını koparıp ‘Kurtlar Vadisi’ni tek başına çekmeye karar verdi. Pana Film’le tüm bağları kopan Raci Şaşmaz, mülk hakkı kendisinde olan şirketin Nişantaşı’ndaki 7 katlı lüks binasından kardeşi Necati Şaşmaz’ın çıkmasını istedi ve Avukatı aracılığıyla kendisine tebligat gönderdi.

Uzun süre ofis arayan Necati Şaşmaz, sonunda Çamlıca’da istediği gibi bir bina buldu ve ofisini  taşıdı. Ofisin taşınmasının ardından  Raci Şaşmaz, bir emlakçıyla anlaştı ve yıllarca Pana Film’in proje toplantılarına, partilerine ve stüdyo çalışmalarına ev sahipliği yapan binayı kiraya vermek için harekete geçti.

Kiraya verilecek olan binanın bir sağlık merkezine dönüştürülmesi gündemde… 11 yıl Kurtlar Vadisi’ni çektikten sonra şimdi kavgalı olan Şaşmaz kardeşler, son olarak haziran ayında babaannelerinin cenazesinde  bir araya gelmiş ancak birbirlerinin yüzlerine bile bakmamıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu