Magazin

Neco darp iddiasıyla ilgili ateş püskürdü: ‘… Allah cezasını versin’

Eşine şiddet uyguladığı gerekçesiyle üç ay evden uzaklaştırma cezası alan Neco, “Allah bu haberleri çıkaranların cezasını versin” dedi. Kanal D Magazin Müdürü Asiye Acar’a konuşan Neco, “Bu dedikoduları çıkartanın Allah cezasını versin. Evlenmek, boşanmak bunlar benim özel hayatım. Ben eşimden ayrılıyorum, evden ayrıldım” ifadelerini kullandı.

NECO SUÇLAMALARI REDDETTİ

Bodrum’da yaşayan kamuoyunda kısaca “Neco” adıyla bilinen sanatçı Nejat Özyılmazel, 2008’de kendisinden 25 yaş küçük olan İdil Erge ile ikinci evliliğini yaptı. 2 çocukları dünyaya gelen çift arasında, son 2 yıldır sorunlar yaşanıyor.

İddiaya göre Neco, geçen yıl eşine şiddet uyguladı. Darp raporu alarak Neco’dan şikâyetçi olan İdil Erge, daha sonra şikâyetinden vazgeçti. Ancak devam eden kamu davası sonucu Neco’ya bir ay evden uzaklaştırma ve “Kasten yaralama” suçundan para cezası verdi. Yine iddiaya göre Neco, bu olaydan sonra da eşine psikolojik şiddet uygulamaya devam etti. İdil Erge ise şikâyetçi oldu.

3 AY EVDEN UZAKLAŞTIRMA CEZASI ALDI

Olay yeniden savcılığa intikal edince Neco’ya 3 ay daha evden uzaklaştırma cezası verildi. Suçlamaları reddeden Neco ise “Darp olayı yok. 8 Ekim’de ben boşanma davası açtım. O günden beri de ayrı bir evde oturuyorum” dedi. Sanatçı, 31 yıllık ilk eşi Oya Germen’i, İdil Erge ile aldatmış ve çift 2006’da bu nedenle boşanmıştı.

Neco olayla ilgili Kanal D Magazin Servisi’ne konuştu. Ünlü sanatçı konuyla ilgili olarak”Bu dedikoduları çıkartanın Allah cezasını versin. Evlenmek boşanmak bunlar benim özel hayatım. Ben eşimden ayrılıyorum, evden ayrıldım.” dedi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu