Medya

Nedim Şener, Armağan Çağlayan’ın “dönek misiniz?” sorusuna ne cevap verdi?

Hürriyet yazarı Nedim Şener, YouTube’da çok izlenen videolara imza atan eski televizyoncu Armağan Çağlayan’ın kanalına konuk oldu. Çağlayan’ın “Cezaevine girip çıktından sonra sizin için dönek diyenler var, siz dönek misiniz, yoksa yanlış mı anlaşılıyorsunuz?” şeklindeki sorusuna Nedim Şener, detaylı bir cevap verdi.

NEDİM ŞENER DÖNEK LAFININ ARKA PLANINI ANLATTI

Armağan Çağlayan, YouTube’da ses getiren işlere imza atmaya devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Gülben Ergen’i konuk eden Çağlayan’ın son konuğu bu kez gazeteci-yazar Nedim Şener’di. Özellikle FETÖ’ye yönelik duruşuyla tanınan ve takdir gören Nedim Şener, kendisiyle ilgili döneklik iddiasına yönelik flaş açıklamalarda bulundu.

Kendisine döneklik yakıştırmasını yapanların bu ifadeyle ne demek istediklerini tam olarak anlatmadıklarını söyleyen Şener, cezaevine girmeden önce de girdikten sonra da herhangi partinin, derneğin veya siyasi bir aksiyonun içinde olmadığının altını çizdi. “Siyasetle doğrudan ilgim 4-5 yılda kullandığımız oydan başkası değildir” diyen Şener, onun dışında siyasi bir tutumunun olmadığını anlattı.

ŞENER: “SÖZLERİMİ İTİBARSIZLAŞTIRMAK İSTİYORLAR”

Kendisine dönek lafını kullananların kendi sözlerini itibarsızlaştırmak için bu ifadeyi kullandıklarını kaydeden Şener, özellikle Hrant Dink cinayeti sonrasında konuyu araştırdığını, cinayetin arkasında FETÖ’nün olduğunu gördüğünü ve bu olayı kitap haline getirdiğini söyledi. Şener, kendisine kurulan kumpasın ana nedeninin de bu olay olduğunu ifade etti.

Kendisinin sanıldığı gibi bir mahallesinin olmadığını söyleyen Şener, mahalle değil sokak çocuğu olduğunu, hiçbir mahallenin kuralının da kendisine geçemeyeceğini dile getirdi. Şener, “Ben tek başına hakikatı araştıran bir adamım” dedi.

İşte, Nedim Şener’in döneklikle ilgili soruya verdiği cevap:

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

  1. zavallı nedim …kendince tv kanallarında bir yerlere yaranmaya çalışıyor ama boşuna ..havasını alır…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu