Medya

Nedim Şener, Sevilay Yılman’a sert yüklendi: “Hepsi senin gibi utanmaz!”

Habertürk TV’de yayınlanan Hülya Hökenek’in sunduğu “Enine Boyuna” programına konuk olan gazeteciler Sevilay Yılman ve Nedim Şener arasında gerginlik tavan yaptı. İkilinin yüksek sesle birbirlerine bağırması sonrası Hülya Hökenek, reklam arasına gitmek zorunda kaldı.

Habertürk TV’de Enine Boyuna programına Nedim Şener ile Sevilay Yılman arasındaki ‘çözüm süreci’ tartışması damga vurdu. Sevilay Yılman’ın çözüm sürecine ilişkin, “Süreci en çok destekleyen isimlerden biriyim” sözleri üzerine sinirlenen Nedim Şener, “Sevilay Yılman’ın duruşuna bakın, yanlışın nerede olduğunu görün. Açılımı desteklemek dün de bugün de yarın da yanlış Kardeşlikle açılımı karıştırmayın” ifadelerini kullandı.

“HEPSİ SENİN GİBİ UTANMAZ”

Sevilay Yılman’ın çözüm sürecine ilişkin sözlerine sinirlenen Nedim Şener ise, “Sevilay Yılman’ın duruşuna bakın, yanlışın nerede olduğunu görün. Açılımı desteklemek dün de bugün de yarın da yanlış Kardeşlikle açılımı karıştırmayın. Kürt toplumunu bu işe katmayın. Ortada PKK diye bir terör örgütü var. Yarın PKK’nın inisiyatifi dışında HDP bir iş yapmaya kalksın, Allah korusun iki bomba patlatarak her şeyi terse çevirebilir. Eğer ben destekleseydim sokağa çıkamazdım. Çözüm sürecini destekleyenler senin gibi utanmaz” diye konuştu.

İşte, Habertürk TV stüdyosunda canlı yayında yaşanan o gergin anlar:

https://www.youtube.com/watch?v=_ANwnwHmt_A#action=share

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu