Medya

Nedim Şener yeni gazetesini okurlarına duyurdu

Gazeteci yazar Nedim Şener, kendisiyle ilgili yaşanan önemli bir gelişmeyi okurlarıyla paylaştı.Bugüne kadar yazılarını Posta gazetesinde kaleme alan Şener, bugünkü köşe yazısında okurlarına teşekkür ederek Hürriyet Gazetesi’ne transfer olduğunu duyurdu.

Nedim Şener sosyal medya hesabından, “9 yıldır yazdığım Posta Gazetesi’ndeki köşeme veda ve teşekkür… Aynı binada aynı katta Hürriyet’te bu şerefli milletin güvenine, FETÖ’cüsünden PKK yardakçısına tüm düşmanların da nefretine layık olmaya çalışacağım” diye yazdı.

İşte Nedim Şener’in bugünkü köşe yazısından bir bölüm;

FETÖ’cü polis ve savcılar, “kitabın kendisinde olmayan ifadenin benim yazımda bulunmasını” “Ergenekon örgütünün faaliyeti” olarak sayıp, kitabı aslında benim yazdığımı iddia ederek tutuklayıp yargılamıştı. Tüm dava boyunca mahkemede bunu hiç söylemedim.

Onun da başı ağrısın istemiyordum. Duruşmada konu ne zaman açılsa, Ababay aklıma gelir gülerdim. Onun açtığı bu köşede acı tatlı tam dokuz yıl doldu. Ve artık bu yazı ile köşeme veda ediyorum. Ahmet Hakan’ın daveti ve yönetmenim Emre İskeçeli’nin desteğiyle Hürriyet’te yazmaya başlayacağım.

Bu köşeye veda ediyorum ama gazeteme ve arkadaşlarıma değil, çünkü aynı binada aynı mekanda aynı insanlarla beraber olmaya devam edeceğim. Buradan sadece üzerimde hakkı olan tüm çalışma arkadaşlarıma ve yönetmenlerime teşekkür ederken, okurlarıma Hürriyet gazetesinden seslenmeye devam edeceğim.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu