Yerli Dizi

Nefes Nefese yeni gününde nasıl bir reyting performansı sergiledi?

Star TV’nin iddialı dizisi Nefes Nefese yaşadığı reyting sorunu nedeniyle gün değişikliği yaşamıştı. Çarşamba günleri ekrana gelen dizinin, Star TV kanal yönetiminin aldığı karardan sonra pazar günleri yayınlanacağı duyurulmuştu. Nefes Nefese, bu hafta yeni gününde ekrana geldi. Ama aldığı reyting sonuçları kanalını tatmin etmekten uzaktı.

NEFES NEFESE YENİ GÜNÜNDE KAÇINCI OLDU?

Timur Savcı’nın sahibi olduğu TİMS’in yapımcılığında çekilen dizide başlıca rolleri Şükrü Özyıldız, Melisa Şenolsun ve Uğur Yücel paylaşırken iddialı dizide yaşanan reyting sorunu yaşanan gün değişikliğine rağmen giderilemedi. Açıklanan dünkü reyting sonuçlarına göre Nefes Nefese Genel/Total kategorisinde 15. sırada yer alırken AB kategorisinde ise 12. sırada yer alabildi.

ERKEN FİNAL HABERLERİYLE GÜNDEME GELMİŞTİ

Erken final haberleriyle gündeme gelen Nefes Nefese’nin bundan sonraki akıbetiyle ilgili nasıl bir karar alınacağı şimdiden bilinmiyor. Fakat dizinin yeni yayın gününde beklenen reyting performansının altında kalması nedeniyle yeniden erken final kabusu yaşayabileceği konuşuluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu