Magazin

Nefes Nefese’nin başrol oyuncusu Şükrü Özyıldız’ın bilinmeyen özelliği

Son dönemlerin en çok konuşulan dizisi Nefes Nefese’de  “Yusuf” karakterini canlandıran Şükrü Özyıldız, Alem Dergisi’ne röportaj verdi. Denizin ortasında gerçekleştirilen ilginç röportajda başarılı oyuncu Şükrü Özyıldız, kendisiyle ilgili merak edilen soruları cevapladı. Röportajda Şükrü Özyıldız’ın bilinmeyen bir yönü de ortaya çıktı.

ŞÜKRÜ ÖZYILDIZ “İÇ”İNİ DÖKTÜ

“Maddi düzlemden çok maneviyatın önde olduğu bir süreç yaşıyorum. “Dış dünyan, iç dünyanın bir yansımasıdır” sözünü gerçekten anlıyorum artık. Büyüdüğümü ve farkındalıklarımı sindirmeye başladığımı hissediyorum.” diye konuşan Özyıldız,  kendisindeki değişimleri anlattı.

İçindeki sese son zamanlarda çok ihanet ettiğini söyleyen Şükrü Özyıldız sözlerine devam etti “Hani size tehlikeyi de, aşkın saflığını da, hayatta yapmanız gerekenleri de söyleyen o kutsal ses var ya… Artık o ne diyorsa onun peşinden gidiyorum. Hiç durmadan…” şeklinde konuştu.

NATURE AQUARIUM YAPIYOR

Genelde günlerinin birbirinin aynısı olmadığı seti ya da çalışması yoksa ve gezmiyorsa evinde zaman geçirmeyi sevdiğini söyleyen oyuncu bitkileriyle uğraştığını onlarla uğraştığında kendisini huzurlu hissettiğini dile getirdi. Özyıldız “Nature Aquarium” yaptığını ve oldukça zaman aldığını söyledi.

Dünyada her yerini görmek istediğini söyleyen Şükrü Özyıldız “Ben dünyanın her yerini görmeden ölmek istemiyorum. Bunu hep söylerim ve gerçekten böyle olmasını diliyorum. Kendi kültürüme en uzak coğrafyalar beni daha çok çekiyor. Onlar önceliklerim.” dedi.

Ünlü oyuncu, aşkı “TAMAMLAMAK” kelimesiyle açıkladı. En çok insanlardan ve rüyalardan ilham aldığını söyleyen Özyıldız ” Siz dünyayı bilinç düzeyinde görüp duyarken bilinçaltınız başka detayları okur ve sizin bilinç düzeyinde fark edemediğiniz bir başka düzlem ve bağı fark eder. Rüyalar, bize başka perspektiflerin tanıtıldığı ve deneyimlendirildiği yerlerdir. Kıymetini bilene…”diyerek ilham kaynağının neden rüyalar olduğunu açıkladı.

NATURE AQUARIUM NEDİR?

İngilizceden doğal akvaryum olarak da çevrilebilen Nature Aquarium, doğada yer alan detaylarla akvaryumun içini tasarlama esprisine dayanıyor.

 

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı