Yerli Dizi

Nehir Erdoğan sükse yapan o dizinin oyuncu kadrosunda

Nehir Erdoğan, uzun zamandır ara verdiği oyunculuğa geri dönüyor. Ünlü oyuncu en son üç yıl önce başrol oynadığı Silsile filminin ardından yeniden bir dizi projesinde boy gösterecek.Nehir Erdoğan, Puhu TV’de yayınlanan ve oldukça sükse yapan Fi dizisinde yer alacak.

NEHİR ERDOĞAN Fİ DİZİSİNDE

Medyatava’nın haberine göre bir dönem art arda  sinema filmleri ve dizilerle gündeme gelen Nehir Erdoğan Fransa’ya yerleştikten sonra derin bir sessizliğe gömülmüştü. Fransa’ya yerleştikten sonra görüntü yönetmeni Ahmet Sesigürgil ile evlenip boşanan Nehir Erdoğan, Puhu TV’de yayınlanan Fi dizisiyle oyunculuk kariyerine dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Güzel oyuncu yeni sezon ilk bölümü 9 Kasım’da ekrana gelecek olan internetin fenomen dizisinde Roma’daki bir cafe işletmecisi rolüne hayat verecek. Erdoğan dizide konuk oyuncu olarak değil, kilit bir rolle seyirci karşısında olacak.

Ünlü oyuncu geçmişte Yabancı Damat, Son, Reaksiyon gibi dizilerin başrolünde yer almıştı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu