Dijital PlatformlarTelevizyon

Nejat İşler Bodrum Masalı ile ekranlara dönüyor!

Bu haber Nejat İşler hayranlarını çok sevindirecek. Ünlü oyuncu geçirdiği rahatsızlığın ardından ekranlara Kanal D’nin Bodrum Masalı ile geri dönüyor. Nejat İşler hangi karakteri oynayacak? Nejat İşler ne zaman Bodrum Masalı’nda oynamaya başlayacak?

2 yıl önce geçirdiği septik şok tedavisi ardından hayranlarının yüreğini ağzına getiren, uzun süren nekahat döneminin ardından televizyon dünyasından uzak duran, film oyunculuğu ve yapımcılıkla ilgilenmesine rağmen dizilere sıcak bakmayan Nejat İşler sonunda hayranları ile hasreti sonlandırıyor. Ancak üzülerek belirtelim ki; Nejat İşler Bodrum Masalı’nda daimi değil konuk oyuncu olarak yer alacak.

Ünlü oyuncu tedavi süreci ardınadan “Bir daha dizi yapmak istemiyorum.” demişti. Ve gerçekten de ünlü oyuncu ekranlardan uzak durdu. Ancak hayranları konuk oyuncu olarak da olsa onu yeniden ekranda görecek olmanın sevincini yaşıyor.

Birkaç bölümlüğüne Bodrum Masalı adlı dizide konuk oyuncu olarak yer almayı kabul eden Nejat İşler şu sıralar hayatına Gümüşlük’te devam ediyor. Nejat İşler’in dizi setlerine dönmesinin bir nedeninin de yönetiminde yer aldığı Gümüşlükspor’a maddi destek sağlamak istemesi olduğu iddia ediliyor.

Eski sevgilisi Şevval Sam ile yeniden sette buluşacak olan İşler’in Bodrum Masalı’ndaki rolü ile ilgili henüz bir bilgi verilmedi.

Başa dön tuşu