Sinema

Nejat İşler ile Serenay Sarıkaya 1 milyon liraya öpüştüler!

İkimizin Yerine isimli sinema filminde başrolü paylaşan Nejat İşler ve Serenay Sarıkaya filmde tam tamına 1 milyon liraya öpüştüler. İkimizin yerine ne zaman vizyona giriyor?

Nejat İşler’in uzun bir zaman sonra kamera karşısına geçtiği İkimizin Yerine isimli film 21 Ekim’de vizyona girmeye hazırlanıyor. Yönetme koltuğunda Umur Turagay’ın oturduğu ve başrollerini Serenay Sarıkaya ile Nejat İşler’in paylaştığı “İkimizin Yerine” filminde yer alan öpüşme sahneleri için oyuncuların senaryo aşamasında  “Ne gerekirse yapacağız, çünkü profesyoneliz.” dedikleri idda ediliyor. İkili filmde rol almanın karşılığı olarak 500’er bin liraya imza attılar. Nejat İşler’in kazandığı paranın bir miktarını başkanı olduğu Gümüşlükspor’a verdiği söyleniyor.

İkimizin Yerine Künye

Vizyon tarihi 21 Ekim 2016
Yönetmen Umur Turagay
Oyuncular: Serenay Sarıkaya, Nejat İşler, Zerrin Tekindor, İşter Gökseven, Özgür Emre Yıldırım, Aslı Bekiroğlu, Merve Çağıran
Tür Romantik
Ülke Türkiye

İkimizin Yerine filminin konusu:

Küçük bir kasabada yaşayan ve sürekli kendini tekrarlayan hayatının sırrını çözmeye çalışan Çiçek ailesinin kendisine dayattığı hayatın içinde sıkışıp kalmış genç bir kadındır. Hayata dair çözülmeyen soruları olan genç kadın kasabaya yeni gelen edebiyat öğretmeni Doğan ile karşılaşınca her şey değişir. Doğan bu yasak aşka ne kadar dirense de kendini Çiçek’e aşık olmaktan alıkoyamaz. İkili arasında büyük bir aşk başlar. Doğan ve Çiçek farklı hayatlarına rağmen birbirlerinin yaralarını sarmaya çalışırken bir ailenin de kaderini kökünden değiştirecektir…
Son dönemin en popüler isimlerinden ve sinema perdesinde ilk kez boy gösterecek olan Serenay Sarıkaya ve sinemaya uzun bir ara vermiş olan Nejat İşler’i başrollerine yerleştiren romantik yapımın yönetmenliğini Umur Turagay üstleniyor. Senaryosunu Pınar Bulut’un yazdığı filmin kadrosunda Zerrin Tekindor, İştar Gökseven, Merve Çağıran, Aslı Bekiroğlu ve Özgür Emre Yıldırım gibi isimler yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu