Yerli Dizi

Nejat İşler Show TV’nin fenomen dizisinde

Ünlü oyuncu Nejat İşler’in yeni dizisi projesi belli oldu. Nejat İşler, 3 sezondur her bölümü heyecanla beklenen Show TV’nin Ay Yapım imzalı iddialı dizi Çukur’un oyuncu kadrosuna dahil oldu.

NEJAT İŞLER SÜRPRİZ BİR KARAKTERİ CANLANDIRACAK

Üç sezondur hem reytinglerde hem de sosyal medyada adını zirveye yazdıran ve gerek hikayesiyle gerekse imza attığı sosyal sorumluluk projeleriyle ses getiren ‘Çukur’un kadrosuna katılan Nejat İşler sürpriz bir karakteri canlandıracak. Başarılı oyuncu güçlü bir ailenin ortanca oğlu Çağatay Erdenet rolüyle hikayeye dahil olacak. Çukur’u yok etmek için harekete geçecek olan Çağatay, Koçovalılarla pek çok kez karşı karşıya gelirken Çukur’da kartların yeniden dağıtılmasına yol açacak.

blank

ÇUKUR’UN YENİ BÖLÜM TANITIMI YAYINLANDI

 Çukur’un yeni bölüm tanıtımında önce Efsun’un, sonra da Reşit’in Yamaç Koçovalı’yı aldığı kararlar ve adımları konusunda uyarması dikkatleri çekerken, Çağatay Erdenet’in Yamaç’ın karşısına çıkmasıyla dengeleri nasıl değiştireceği şimdiden merakla beklenecek.

Çukur yeni bölümüyle Pazartesi akşamı saat 20.00’de Show TV’de.

İşte “Çukur”un 3. Sezon 15. Bölüm 2. Tanıtımı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu