Yerli Dizi

NEJAT İŞLER’İN DOKTORUNDAN YAZILI AÇIKLAMA

Oyuncu Nejat İşler’in sağlık durumu ciddiyetini koruyor. Bodrum’da Acıbadem Hastanesi’ne yakınlarının refakatinde kaldırılan İşler’in siroz hastalığı ile mücadele ettiği haber veriliyor.

Öte yandan Bodrum Acıbadem Hastanesi Başhekimi Dr. Aydın Aksoy, İşler’in sağlık durumuyla ilgili yazılı açıklama yaptı.Yapılan yazılı açıklamada, Nejat İşler’in, 17 Ocak’ta saat 00.15 sıralarında hastanelerinin acil servisine başvurduğunu belirtildi.
Acil serviste yapılan muayene ve tetkikler sonucunda İşler’in tedavisine yoğun bakım servisinde devam edilmesine karar verildiğini aktaran Aksoy’un açıklaması şöyle:

“Muayene ve tıbbi tetkikler sonrasında hastamızda, şiddetli akciğer enfeksiyonuna bağlı solunum yetmezliği ve enfeksiyonun çok ilerlemiş olmasına bağlı olarak septik şok tablosu saptandı. Septik şok, çoklu organ yetmezliği ile seyreden ve yüksek hayati riskin oluşabildiği klinik bir tablodur. Bu tanı sonucunda tedavisi, yoğun bakım ünitesinde devam ettirilmektedir. Hastamızda gelişen septik şok sonucunda akciğerleri çok ciddi şekilde etkilenmiştir. Aynı zamanda böbrekler, kalp ve kan hücrelerinin ve karaciğerin de bu durumdan etkilendiği tespit edilmiştir. Solunum cihazına bağlı olduğu için uyutulan hastamızın tedavisi halen yoğun bakım ünitesinde devam etmektedir. Hastamız, göğüs hastalıkları, yoğun bakım, enfeksiyon hastalıkları, gastroenteroloji  ve kardiyoloji uzmanları tarafından takip edilmektedir.”

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu