Yerli Dizi

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’yu bir araya getiren dizi Gecenin Ucunda sete çıktı

Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’yu bir araya getiren dizi Gecenin Ucunda sete çıktı. TMC Film’in yapımcılığını üstlendiği, Âlim Yapım’ın ortak yapımcı olarak yer aldığı, yakında Star’da yayınlanmaya başlayacak ‘Gecenin Ucunda’ dizisinin çekimlerine başlandığı haber veriliyor.

Dizi ekibi ve oyuncuları setin ilk gününde neşeli bir ortamda bir araya gelirken, yeni sezonda televizyon dünyasına damgasını vurmaya hazırlanan proje için heyecan yüksekti.

Peride Celal’in “Gecenin Ucunda” isimli romanından uyarlanan mücadele içinde bir aşk hikayesi…

Yönetmenliğini Barış Erçetin üstlendiği, senaryosu Başar Başaran ile Emre Özdür’a ait olan dizinin görüntü yönetmenliğini ise Hüseyin Tunç yapıyor.

‘Gecenin Ucunda’nın oyuncu kadrosunda; Neslihan Atagül, Kadir Doğulu, Zuhal Olcay, Tuba Ünsal, Bertan Asllani, Özge Özder, Kaan Taşaner, Bestemsu Özdemir, Levent Özdilek, Ebru Aykaç, Şencan Güleryüz, Aysun Metiner, Gonca Yakut, Aleyna Özgeçen, Abdulkerim İlhan, Hazal Şenel, Seyda Bayram, Cem Avnayim, Tugay Bahşi, Ufuk Tevge, Kuzey Kaya, Ubeyt Ünal, Oya Ünal yer alıyor.

Star ekranında seyirci ile buluşmaya hazırlanan “Gecenin Ucunda”, iş hayatında mutlu olamayıp başkalarını iyileştirmenin peşine düşen Macide’nin kendisini bulmak için çıktığı yolda aşkla sınanıp daha önce hiç tanık olmadığı bir dünyanın içine girmesini konu alıyor.

Yeni sezonda Star TV’den ekrana gelecek olan dizinin yayın tarihi henüz açıklanmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu