Magazin

Neslihan Günaydın Aka: “Hülya Avşar en güzel ders”

Oyunculuk kariyerine emin adımlarla ve idealist yaklaşımıyla devam eden Neslihan Günaydın Aka, “Hülya Avşar oyunculuk yapmak isteyen arkadaşlara en güzel ders dedi”.

Oyunculuk serüvenine başlamadan ve başladıktan sonra da yakından takip ettiği Hülya Avşar’ın her röportajı ve TV ekranlarında söylediği sözlerin, oyuncu adayları için ders niteliği taşıdığını söyledi. Başarıyı yakalamanın sadece oyunculuk dersleri almakla yeterli olmadığını savunan Neslihan Günaydın Aka “Camiayı çok iyi tanımak da lazım, sanatçıdan dost olmaz derken yılların tecrübesini sunmuş aslında, kimse bir başkasının iyi olmasını istemiyor derken yine yolculuğunuzda karşılaşacağınız sorunları gözler önüne sermişti. Oyunculuk eğitimi almış ama Hülya Avşar gibi bir okulun farkında değilseniz yine işiniz zor” diyerek, farklı bir pencereden tecrübeli kişilerin izinden yürümek gerektiğine de dikkat çekti.

Etiketler

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı