Yerli Dizi

Nesrin Cavadzade ayrılığından sonra Yasak Elma’ya yeni oyuncu

Ünlü oyuncu Nesrin Cavadzade geçtiğimiz hafta başrol oynadığı Yasak Elma dizisinden ayrılmıştı.Cavadzade’nin yerine gelecek isim ise belli oldu.Oyuncu Ece Dizdar, dizinin kadrosuna dahil oldu. Dizdar’ın dizide nasıl bir karakteri oynayacağı ise henüz açıklanmadı.

ECE DİZDAR YASAK ELMA’DA

Yapımcılığını Medyapım’ın üstlendiği, başrollerini Şevval Sam, Eda Ece, Erdal Özyağcılar, Berk Oktay ve Gülenay Kalkan Ünlüoğlu’un paylaştığı Yasak Elma dizisinin geçtiğimiz hafta yayınlanan bölümünde bir veda yaşadı. Dizide Şahika karakterini canlandıran Nesrin Cavadzade kadrodan ayrıldı.

Cavadzade’nin yerine ise yeni bir oyuncu getirildi. Medyapım, güzel oyuncu Ece Dizdar’ın Yasak Elma dizisinin kadrosuna dahil olduğunu duyurdu. Ece Dizdar’ın dizide hangi karaktere hayat vereceği önümüzdeki günlerde netlik kazanacak.

NESRİN CAVADZADE DİZİDEN NEDEN AYRILDI?

Pazartesi akşamları Fox TV ekranlarında yayınlanan Yasak Elma dizisinde Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade’nin diziden senaryo gereği ölerek ayrılmasıyla ilgili bir iddia dile getirildi.

Yasak Elma dizisinde başrol oynayan Nesrin Cavadzade’nin çekim esnasında görevini yardımcısına devrederek Eda Ece ile sohbet eden yönetmenle tartışıp seti terk ettiği iddiası gündeme bomba gibi düşmüştü. Olayda adı geçen Eda Ece, konuyla ilgili sessizliğini bozmuş “Sohbetle suçlanmak beni güldürmüştür. Ben, Şevval ve PR ekibimiz o gün setten çıktıktan sonra, sahnelerin çekilmemiş olması yapımcı ve oyuncunun konusudur, sebebini onlar bilir” açıklamasında bulunmuştu.

Nesrin Cavadzade konuyla ilgili, ”Bütün güzel sözleriniz için teşekkür ederim. Ben de sizi seviyorum. Efsaneler ölmez.” açıklamasını yaptı.

Cavadzade’nin yapım şirketiyle ters düşerek mi yoksa senaruo gereği diziden ayrıldığı henüz tam olarak bilinmiyor.

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu