Yerli Dizi

Nesrin Cavadzade Fox TV dizisinin oyuncu kadrosunda

Sürpriz bir biçimde Fox TV’de yayınlanan Hazal Kaya ve Burak Deniz’in başrolleri paylaştığı  ‘Bizim Hikaye’ dizisinden ayrılan oyuncu Nesrin Cavadzade, sevenlerinin karşısına yeni bir sürprizle çıkmaya hazırlanıyor. Cavadzade, yine Fox TV’nin başka bir dizisi  Yasak Elma’nın oyuncu kadrosuna dahil oluyor.

CAVADZADE YASAK ELMA’YA TRANSFER OLDU

Destekten TR

Nesrin Cavadzade, FOX TV’de yayınlanan ‘Bizim Hikaye’ dizisinden ani bir kararla ayrılmış bu hamle ünlü oyuncunun takipçilerini üzmüştü.  Cavadzade’nin aynı kanalda olan ‘Yasak Elma’ dizisinin kadrosuna dahil olduğu iddia edildi.

Destekten TR

Bizim Hikaye’nin sevilen oyuncusu Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrıldığına dair haberler dizi izleyicilerini meraklandırmıştı. Bizim Hikaye dizisinin yapımcısı Nesrin Cavadzade’nin diziden ayrıldığı sosyal medyada yayınladığı paylaşım ile ilan etmiş ve doğrulamıştı. Sözcü’de yer alan haber göre, Yasak Elma dizisiyle ilgili dolaşan kulis iddialara göre Nesrin Cavadzade Yasak Elma kadrosunda kritik bir rolle yer alacak.

Destekten TR

YILDIZ VE ENDER’İN YENİ BELASI OLACAK

Yasak Elma dizisine gelecek flaş transferle ilgili iddialar merak uyandırdı. Medya kulislerinden sızan iddiaya göre ise diziye yeni katılacak olan Cavadzade, Halit’in yeni karısı Yıldız ile eski karısı Ender’in yeni belası olacak.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Fiyatuygun.com TR