Magazin

Nesrin Cavadzade’nin öpüşme fotoğrafına yorumu olay oldu

FOX TV’de yayınlanan Yasak Elma dizisinin oyuncusu Nesrin Cavadzade, Instagram hesabından yayınladığı bir erkekle öpüş fotoğrafına açıklık getirdi.

FOX TV ekranlarında yayımlanan Yasak Elma dizisinde Şahika karakterine hayat veren Nesrin Cavadzade önceki gün Nişantaşı’nda alışverişteydi. Bir mağazadan terlik alan oyuncu, çıkışta muhabirlerle sohbet ederek bir erkekle öpüştüğü fotoğrafı hakkında konuştu.

Cavadzade, sosyal medya hesabı Instagram’a bir erkekle dudak dudağa pozunu koydu ve yeni bir aşka yelken açtığı dilden dile yayıldı. Cavadzade, fotoğrafa dair açıklamalarıyla ise herkesi şok etti.

Cavadzade, “Yeni bir aşk mı” sorusuna şöyle yanıt verdi:

“İbrahim Tatlıses’in ‘Urfa’da Oxford vardı da biz mi okumadık kardeşim’ dediği gibi, ben de diyorum ki ‘Alfa erkeği vardı da biz mi sevmedik?”

”Alfa erkeği yok. O yüzden kalbim boş. Paylaştığım fotoğraftaki arkadaş ise benim yüzyıllık kankam. Yanağı tutturamadık fotoğrafta. Yanakla dudak arasında bir şey çıktı.”

Öte yandan Nesrin Cavadzade’nin kankam dediği arkadaşıyla sosyal medya hesabında daha birçok fotoğrafı olduğu da gözlerden kaçmadı.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu