Dijital PlatformlarYerli Dizi

Netflix dizisi 50 m2’nin oyuncu kadrosunda kimler var? İşte dizinin konusu…

Netflix yapımı 50m2 dizisi konusu ve oyuncuları ile dikkat çekiyor. Bir Başkadır dizisiyle iyi bir çıkış yakalayan Netflix, bu başarısısı 50 m2 dizisiyle devam ettirebilecek mi? İşte Yeni dizi ile ilgili detaylar..

Başrollerinde Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Kürşat Alnıaçık, Tolga Tekin’in rol alacağı dizide hayatını patronunun pis işlerini yaparak kazanan ve bir gölge gibi yaşayan tetikçi, yeni vefat etmiş bir terzinin oğlu zannedilince bu kimliğe bürünmeye karar verir ve dizi bu konu üzerine gelişmeye devam eder.

50m2 dizisi tanıtım fragmanı ile izleyicilerin karşısına çıktı. Şu an Doğduğun Ev Kaderindir isimli dizide rol alan Engin Öztürk, Netflix projesi olan 50m2 isimli dizide ekran karşısına çıkacak. 50m2 oyuncuları arasında Engin Öztürk haricinde birçok önemli isim de yer alacak.

50M2 DİZİSİNİN KONUSU NEDİR VE OYUNCULARI KİMDİR?

Hayatını patronunun pis işlerini yaparak kazanan ve bir gölge gibi yaşayan tetikçi, yeni vefat etmiş bir terzinin oğlu zannedilince bu kimliğe bürünmeye karar verir.

Engin Öztürk, Aybüke Pusat, Cengiz Bozkurt, Kürşat Alnıaçık, Tolga Tekin. Burak Aksak’ın kaleme aldığı 50m2 dizisi, 27 Ocak’ta Netflix’te ekrana gelecek.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu