Dijital Platformlar

Netflix dizisi Fatma’da oynayan Burcu Biricik’e ABD’den takdir

Kanal D ekranlarında yayınlanan Camdaki Kız dizisinde canlandırdığı “Nalan” karakteriyle şu sıralar gündemden düşmeyen ünlü oyuncu Burcu Biricik, Netflix dizisi Fatma ile yine çok konuşuluyor. Sosyal medyada konuşulan Camdaki Kız’ın Nalan’ı Burcu Biricik’e bir övgü de dünyaca ünlü yapımcı yönetmen Kristina Klebe’den geldi.

Şu sıralar Kanal D dizisi Camdaki Kız ile hayranlarının karşısına çıkan güzel oyuncu Burcu Biricik son olarak Netflix dizisi Fatma ile sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına girdi. Netflix’te yayınlanan Fatma dizisinin başrolünde oynayan Burcu Biricik hakkında en çok konuşulan ise dünyaca ünlü yönetmenin Burcu Biricik hakkında söylediği sözler oldu.

BURCU BİRİCİK NETFLİX DİZİSİ FATMA İLE SES GETİRDİ

Güzel oyuncu Burcu Biricik, Kırmızı Oda dizisi ile başladığı yolculuğuna Camdaki Kız Nalan olarak devam ediyor. Son olarak ise Netflix’te yayınlanan Fatma dizisi ile birlikte kariyerinin zirvesinde.

e0c-591xsamojei.jpg

DÜNYACA ÜNLÜ YÖNETMENDEN BURCU BİRİCİK AÇIKLAMASI

Amerikalı yapımcı, yönetmen ve yazar Kristina Klebe yeni netflix şovu Fatma’da Burcu Biricik’i seslendirdi. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla ise Burcu Biricik’i seslendirmenin onurunu yaşadığını ifade etti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu