Dijital Platformlar

Netflix Türkiye’den Ece Üner’e göndermeli paylaşım

Ünlü sunucu Ece Üner‘in sosyal medyada gündem olan ‘psikoloji tespiti’ konuşmasına Netflix Türkiye’den yanıt geldi. Sosyal medya Twitter’dan bir paylaşım yapan Netflix Türkiye, Üner’in sözlerine esprili bir göndermede bulundu.

Netflix Türkiye, ‘İşin Aslı’ programında psikolojiye ilişkin yaptığı “Psikolojide bir kural varmış” tespitiyle sosyal medyada gündem olan Ece Üner’e esprili bir şekilde göndermede bulundu. Netflix Türkiye Twitter hesabından yapılan paylaşım binlerce etkileşim aldı.

Spiker Ece Üner, konuk olduğu Aslı Şafak’ın ‘İşin Aslı’ programında “Psikolojide bir kural varmış: 3 dakikadan fazla bir kavga uzuyorsa ve birisi meseleyi uzatıyorsa o seninle ilgili bir problem değildir. O, onunla ilgili problemmiş. Bunu anladığın andan itibaren zaten aydınlanıyorsun. Vay bana nasıl söylenir, vay beni sevmiyor mu, beni aşağılıyor mu, beni aldatıyor mu… Sen değilsin kardeş mesele. Egonu öldür. Ego zaten çok büyük bir düşman” ifadelerini kullandı.

‘PSİKOLOJİDE BİR KURAL VARMIŞ…’

Netflix Türkiye, sosyal medyada gündem olan konuşmaya gönderme yaparak, “Psikolojide bir kural varmış, üst üste 3 kere bir diziyi önermene rağmen karşındaki kişi izlemiyorsa bu seninle ilgili değil onunla ilgili bir durummuş” yazdı.

Ece Üner de Netflix Türkiye’nin tweetine, kendi fotoğrafının Netflix’in popüler dizisi “Squid Game”de yer alan karaktere yerleştirilmiş halini paylaşarak, “Bence artık oyun sürelerini revize etmelisiniz” şeklinde cevap verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu