Dijital Platformlar

Netflix yapımı Sıcak Kafa dizisinde Haluk Bilginer hayranlarını üzen gelişme

Ünlü oyuncu Haluk Bilginer hayranlarını üzen gelişme…Exxen’de yayınlanan Eşref Bey dizisinin ardından Netflix’in iddialı yapımı Sıcak Kafa ile anlaştığı duyurulan Haluk Bilginer’le ilgili flaş bir gelişme yaşandı. Sıcak Kafa dizisinde Haluk Bilginer’in yerine oyuncu Hakan Gerçek ile anlaşıldığı haber veriliyor.

HALUK BİLGİNER SICAK KAFA DİZİSİNDE YER ALMAYACAK

Oyuncu değişikliğine giden dizide, usta oyuncunun yerine Hakan Gerçek ile anlaştığı haberi Bilginer hayranlarını üzdü.

Son zamanlarda proje tercihini dijital platformlardan yana kullanan usta oyuncu, Eşref Bey’in ardından Netflix’in iddialı yapımı Sıcak Kafa ile anlaşmıştı. Ancak Tims&B’nin yapımcılığını üstlendiği dizi, kadrosunda oyuncu değişikliğine gitti.

Osman Sonant, Gonca Vuslateri, Hazal Subaşı, Erdem Akakçe, Feriha Eyüboğlu ve Tilbe Saran gibi önemli oyuncuların yer aldığı Sıcak Kafa, usta oyuncu Haluk Bilginer’in yerine Hakan Gerçek’le anlaştı. Mert Baykal’ın yönetmen koltuğunda oturduğu iddialı yapımın hangi sebeple Bilginer’le yollarını ayırdığı ise henüz netleşmedi.

ADI YENİ BİR DİZİYLE DAHA ANILMAYA BAŞLANDI

Netflix’te yayınlanacak olan diziden ayrılan usta oyuncu Haluk Bilginer’in adı yeni bir dizi ile daha anılmaya başlandı. Bilginer’in Onur Saylak’ın Ay Yapım imzası taşıyan ve Netflix için çekeceği Uysallar dizisinin kadrosuna dahil olacağı konuşuluyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı, televizyon ve dijital platformları odağına alan bir mecradır. Sitemizde ayrıca TV program ve dizi haberlerine, popüler teknoloji ve oyun haberleri içeriklerine de yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu