Dijital Platformlar

Netflix’in “13 Reasons Why” ve “Mindhunter”dizileri ne zaman yayınlanacak?

Netflix’in yeni dizisi 13 Reasons Why, tüm bölümleriyle 31 Mart’ta yayında olacak. Jay Asher’ın dünya çapında çok satanlar listelerine giren aynı adlı romandan uyarlanan dizinin fragmanı da yayında. 13 Reasons Why dizisinin yönetici prodüktörlüğünü ise Selena Gomez’in üstleniyor.

Spotlight filmi ile Akademi Ödülü kazanan Tom McCarthy’nin yönetmenliğinde çekilen 13 bölümlük gençlik drama dizisinde, genç oyuncu Dylan Minnette’in canlandırdığı lise öğrencisi Clay Jensen, okuldan eve geldiği bir gün kapıda kendisi adına bırakılmış gizemli bir kutu bulur.

Kutuyu açtığında ise iki hafta önce trajik bir şekilde hayatına son veren sınıf arkadaşı ve aşık olduğu kız Hannah Baker tarafından kayda alınmış 13 kaset bulur. Yeni yetenek Katherin Langford’un canlandırdığı Hannah, her bir kasette hayatına son vermesine neden olan 13 konuyu ve kişiyi açıklıyordur. Clay, Hannah’ın intiharına neden olan bu 13 kişiden biri mi?

Clay kasetleri dinledikçe, Hannah’nın bunları neden kendisine gönderdiğini anlayacaktır. Hannah ve Clay’in ikili anlatımıyla ilerleyen 13 Reasons Why, izleyicileri derinden etkileyen olaylarla yürek burkan bir gençlik hikayesi…

13 Reasons Why dizisi fragmanını izle:

https://www.youtube.com/watch?v=JebwYGn5Z3E&feature=youtu.be

MINDHUNTER DİZİNİN FRAGMANI DA YAYINDA

Netflix bugün; 2017 yılında yayınlanacak 400 orijinal yapımdan biri olan ve merakla beklenen MINDHUNTER’ın fragmanını paylaştı. Dizi, Ekim ayında tüm dünyada aynı anda Netflix’te yayınlanacak.

Gone Girl, The Social Network ve Zodiac filmlerinin yönetmeni David Fincher’ın yanı sıra Asif Kapadia, Tobias Lindholm ve Andrew Douglas gibi ünlü yönetmenlerin imzasını taşıyan MINDHUNTER’ın oyuncu kadrosunda; Jonathan Groff, Holt McCallanay, Hannah Gross ve Fringe dizisinden tanıdığımız Anna Torv da yer alıyor.

Merakla beklenen dizinin yönetici prodüktörlüğünü ise David Fincher, Charlize Theron, Joshua Donen ve Cean Chaffin üstleniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu