Yerli Dizi

Netflix’in Çağatay Ulusoy’lu yerli dizisi Muhafız’ın başlama tarihi belli oldu

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy’un başrolde yer aldığı, Netflix’in ilk Türk dizisi Muhafız’ın (The Protector) yeni fragmanı geçtiğimiz haftalarda yayınlanmıştı. Yayınlanan fragmanın ardından şimdi de Muhafız’ın yayın tarihi de belli oldu. Ne zaman başlayacağı merakla beklenen dizi, 14 Aralık 2018’de izleyiciyle buluşacak.

MUHAFIZ DİZİSİNİN BAŞLAMA TARİHİ 14 ARALIK

Çağatay Ulusoy, uzun süren TV’de dizide yer almamasını Netflix dizisi ile bozuyor. Ulusoy’un merakla beklenen Netflix’in ilk Türk dizisi Muhafız’ın Türk izleyicisiyle buluşmasına artık yaklaşık 1 ay var.

Dizide izleyiciler mütevazı bir hayatı olan Hakan’ın hem İstanbul’un hem de kendi kaderini sonsuza kadar değiştirecek, bugün olması gereken kahraman olma yolundaki macerasına tanıklık edecek.

YAPIMCILIĞINI NETFLIX ADINA O3 MEDYA ÜSTLENİYOR

Fantastik drama türündeki dizinin kadrosunda ayrıca Ayça Ayşin Turan, Hazar Ergüçlü, Okan Yalabık, Mehmet Kurtuluş, Saygın Soysal ve Burçin Terzioğlu gibi önemli oyuncular yer alıyor.

Muhafız’ın yapımcılığını Netflix adına Vatanım Sensin ve İstanbullu Gelin gibi dizi projelerine imza atan O3 Medya’nın kurucu ortağı Onur Güvenatam üstleniyor.

Dizi, 14 Aralık 2018’de seyirci karşısına çıkacak.

İşte Muhafız’ın fragmanı:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu