Dijital Platformlar

Netflix’in The Walking Dead’in son sezonunu kaldırmasına tepkiler var

Netflix, tüm dünyada milyonlarca hayran kitlesine sahip olan The Walking Dead’in yeni sezonunu platformundan kaldırdı. Dizinin müdavimlerinden sosyal medyada Netflix’e tepkiler gecikmedi.

10. sezonu yayınlanan The Walking Dead dizisi, Netflix’te yayınlanmasından kısa bir süre kaldırıldı. Netflix konuya ilişkin henüz bir açıklama yapmadı.

Netflix kullancıları dizinin yeni sezonunun önce yayınlanıp ardından kaldırılmasının ardından sosyal medyadan duruma tepki gösterdi. Covid-19 salgını nedeniyle çekimlere ara verilmesinin ardından yeniden başlayan The Walking Dead dizisi, 10. sezonuyla Türkiye’de ilk kez FX platformunda yayınlandı. Dizi 6 Ekim Salı saat 00.00’da Netflix’te yayınlandı. Dizinin yayınlanmasından saatler sonra Netflix, The Walking Dead’in yeni sezonunu platformdan kaldırdı.

The Walking Dead izleyicileri dizinin son sezonunun kaldırıldığını görünce çok şaşırdılar. Netflix Türkiye sosyal medyaları büyük bir soru yağmuruna tutuldu. Netflix, The Walking Dead dizisi için hiçbir açıklama yapmaması dikkatlerden kaçmadı. Tüm izleyiciler dizinin neden olmadığını merak etti. Henüz açıklama yapılmayan dizi hakkında hala soru işaretleri devam ediyor. Yeni sezonun silinmesi hakkında açıklama bekleniyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu