Dijital Platformlar

Netflix’te eşcinsellik propagandasından sonra şimdi de Türk düşmanlığı devrede

Yayınladığı dizi ve filmler ile eşcinsellik propagandasına tam yol devam eden Netflix, bu kez Türkiye ve Türk düşmanlığı propagandasıyla gündemde… Netflix platformunda yer verilen “13 Commandments” isimli dizide Mustafa Kemal Atatürk ve Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan fotoğrafları da kullanılarak “Türkler barbar ve katil” göndermesi yapıldı.

NETFLIX’İN SABIKASI KABARIYOR!

Netflix, bir kez daha haddini aşıp Türkiye hazımsızlığını gösterdi. Daha önce aleyhimizde yapılmış dizilere yer veren platform, rezaletlerine bir yenisini daha ekledi. Yayınlanan söz konusu dizide, Atatürk ve Erdoğan fotoğrafları kullanılarak, Türkler barbar ve katil olarak gösterildi.

BOĞAZ KESEN CANİ

Netflix bunu hep yapıyor, hem de organize bir şekilde. Platformun yeni dizilerinden, Belçika yapımı 13 Commandments’in ilk bölümü; bir Türk’ün boğaz keserek cinayet işlemesiyle başlıyor. Suç temalı dizide, katilin Türk olduğunu vurgulamak için, duvara asılmış Atatürk ve Erdoğan fotoğraflarına yer verildi.

‘PİÇLER’ DİYE SÖZ EDİLDİ

Netflix’te daha önce yayınlanan Designated Survivor dizisinde ise terörist FETÖ, muhalif bir lider gibi gösterilmiş, Türkler için de ‘Piçler!’ ifadesi kullanılmıştı. Yine Collateral isimli dizide de, “Kırıkkale dünyanın en berbat yeri. Türkiye’de olmadığım için şükrediyorum” sözlerine yer verilmişti.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu