Medyabey TV

Netflix’ten İstanbul görüntüleriyle Türkiye’ye özel La Casa De Papel tanıtımı

Türkiye’de de son dönemlerde en çok konuşulan yabancı dizi haline gelen La Casa De Papel’in ikinci sezonunu yayınlayacak olan Netflix’ten tanıtım sürprizi. Netflix, ikinci sezonu yayınlanacak olan popüler dizinin tanıtımı için Türkiye’ye özel bir tanıtım videosu yayınladı.

İSTANBUL’UN SEMBOL SEMTLERİ KULLANILDI

Netflix Türkiye daha önce de Stranger Things, Bright ve Black Mirror’a özel benzer tanıtım videoları yayınlayarak dikkat çekmişti. La Casa de Papel’in Türkiye için çekilen tanıtım videosunda oldukça sempatik detaylara yer verildi.

Netflix’in Twitter hesabından yayınlanan tanıtım videosu sosyal medyada da konuşuldu. Tanıtım videosunda tıpkı dizide olduğu gibi Dali maskeleri ve kırmızı kostümlü karakterler İstanbul sokaklarında boy gösteriyor.

SOSYAL MEDYADA DA ÇOK KONUŞULDU

Galata Kulesi, Kadıköy, Kapalıçarşı gibi İstanbul’un sembol yerlerinde çekilen tanıtım videosu, diziye olan sempatiyi daha da anlamlı bir hale getirmişe benziyor.

Son dönemde hem dünyada hem de Türkiye’den büyük ilgi gören dizi suç-polisiye meraklıları için iyi bir yabancı dizi alternatifi olma özelliği taşıyor.

İşte, İspanyol orijinli dizinin İstanbul’da Türkiye’ye özgü Netflix tarafından çekilen özel tanıtım videosu:

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu