MagazinSinema

Netflix’ten Organize İşler Sazan Sarmalı sürprizi

Netflix’ten Türk filmleri sürprizi…Yılmaz Erdoğan’ın yazıp yönetmenliğini yaptığı ve başrolünde yer aldığı yılın en çok konuşulan yapımlarından olan Organize İşler Sazan Sarmalı filmi bugünden itibaren Netflix’te

BUGÜNDEN İTİBAREN İZLENEBİLECEK

Türkiye dahil, ABD’den İngiltere’ye, Kanada’dan Danimarka’ya, 190’dan fazla ülkedeki izleyiciler, İstanbul’un altını üstüne getiren üçkağıtçı Asım Noyan ve çetesinin maceralarına tanıklık edecek.

Yılmaz Erdoğan imzası taşıyan Organize İşler Sazan Sarmalı’nın kadrosunda Yılmaz Erdoğan, Kıvanç Tatlıtuğ, Ezgi Mola, Bensu Soral, Rıza Kocaoğlu, Okan Çabalar, Güven Kıraç, Ahmet Mümtaz Taylan, Ersin Korkut ve Erdem Baş gibi isimler yer alıyor.

Tabii Netflix’teki yegane Türk filmi Organize İşler Sazan Sarmalı değil. Komediden dramaya bir çok yapım Netflix’ten yayınlanacak.

Yerli yapım filmler kapsamında Netflix’ten yayınlanacak filmler şunlar.

Kaybedenler Kulübü: Nejat İşler ve Yiğit Özşener’li film, 10 Şubat itibariyle Netflix’te.

Ayla: Türkiye’nin Oscar aday adayıydı ve çok ses getirdi. Kore Savaşı yıllarına götüren yapımı dikkat çeken projelerden oldu.

Aile Arasında: Kadrosunda Gülse Birsel, Engin Günaydın, Demet Evgar gibi isimlerin yer aldığı film oldukça ses getirmişti.

Yol Arkadaşım: Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak birlikte yollara düştüğü film sevilen  komedi yapımları arasında yer aldı.

Veda: Zülfü Livaneli’nin yönetmenliğini yaptığı film, Mustafa Kemal Atatüğrk’ün hayatına ışık tutuyor. 22 Şubat’ta Netflix’te gösterime girecek.

İstanbul Kırmızısı: Ferzan Özpetek’in imzasını taşıyan filmin kadrosunda Halit Ergenç, Tuba Büyüküstün, Mehmet Günsür, Zerrin Tekindor, Nejat İşler var.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu