Medya

Nevşin Mengü T24’ün haber başlığına ateş püskürdü

Gazeteci Nevşin Mengü’nün YouTube kanalındaki programında son dönemde gündem olan köpek saldırıları ve başıboş köpek sorunlarını değerlendiren köpek eğitmeni Çağrı Aracı’nın, “Köpeğin saldırı riski düşürmek için yanından geçerken izin almalıyız” sözleri sosyal medyada da gündem oldu. Nevşin Mengü, konuyla ilgili T24 haber sitesinin konuyla ilgili attığı başlığa çok sert tepki gösterdi.

Türkiye’de başıboş köpeklerle ilgili Nevşin Mengü’nün Youtube kanalına konuk olan Köpek Eğitmeni Çağrı Aracı dikkat çeken ifadeler kullandı. Köpeğin olduğu yerden geçerken köpekten ‘izin alınması’ gerektiğini belirten Aracı’nın sözleri çok konuşuldu.

Programın sadece bu bölümü üzerinden haber yapan ve “Köpeğin saldırı riskini düşürmek için yanından geçerken izin almalıyız” başlığını atan T24 sitesine, Nevşin Mengü çok sert tepki gösterdi. T24’ün paylaşımını alıntılayan Mengü, “T24 yine kendine yakışanı yapıp leş başlık seçmiş. Siz yayının tamamını izleyin” yazarak tepki gösterdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu