Gündem

Nevşin Mengü’den gazetecilik başarısı…Olay adam Kürşat Ayvatoğlu ile canlı röportaj yaptı

Nevşin Mengü, önemli bir gazetecilik başarısına imza attı. Türkiye’de olay görüntülerle gündeme gelen Kürşat Ayvatoğlu ile canlı röportaj yapan Mengü, meslektaşlarına fark attı.

NEVŞİN MENGÜ’NÜN KÜRŞAT AYVATOĞLU RÖPORTAJI SES GETİRDİ

Çalıştığı DW kanalı için Ayvatoğlu ile röportaj yapan Mengü’nün röportajı oldukça ses getireceğe benziyor.

Ayvatoğlu, ses getiren röportajında herkesten o görüntüler için özür diledi.

Ayvatoğlu, araç alım satımıyla gelir elde ettiğini savundu. Araçta uyuşturucu içildiğini doğrulayan Ayvatoğlu, AKP içinde sadece büro çalışanı olduğunu, Hamza Dağ’a da yakın olmadığını söyledi.

Yılda bir hafta tatil yaptığını söyleyen Ayvatoğlu, çok hırslı oluğunu her sabah 07:00’de kalkarak çok çalıştığını kaydetti.

Ayvatoğlu, babasından kalan tazminat ve bir arsadan elde ettiği gelirle işlerini büyüttüğünü ayrıca ortakları bulunduğunu söyledi.

Araç alım satış işinden aylık 30 binden fazla gelir elde ettiğini kaydeden Ayvatoğlu, AKP’den aldığı sembolik ücreti yardım işlerinde kullandığını öne sürdü.

Neden “pudra şekeri” ifadesini kullandığını açıkladı

Ayvatoğlu, görüntüleri paylaşanların çocukluk arkadaşları olduğunu ve aralarında alacak verecek yüzünden sorun oluğunu da kaydetti.

Ayvatoğlu, ilk ifadesinde söylediği “pudra şekeri” sözüne ilişkin, “Partiyi üzmemek adına aklıma ilk geleni söyledim” dedi.

Madde bağımlısı olmadığını ve tedaviye ihtiyaç duymadığını ifade eden Ayvatoğlu, “25 yaşında bir insan hata yapabilir” dedi.

Ayvatoğlu, Hamza Dağ, ve Süleyman Soylu’dan da özür dileyerek sözlerini tamamladı.

Arabada yaşanan kokain görüntülerinin perde arkasını anlatan Ayvatoğlu’nun dikkat çeken röportajının yankıları oldukça merak ediliyor.

İşte Nevşin Mengü’nün canlı yayında Kürşat Ayvatoğlu ile yaptığı canlı röportaj:

Mitos

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu