Medya

Nevşin Mengü’den sonra Emin Çapa’nın da ekranda olmayacağı iddia edildi

Kanal D’de İrfan Değirmenci’nin işine son verildikten sonra  sabah haberlerini sunmaya başlayan Emin Çapa ile ilgili iddia medya dünyasını hareketlendirdi. Kanal D’de Emin Çapa’nın sunumuyla ekrana gelen Emin Çapa ile Sabah Haberleri programının sezonu erken kapatması Doğan Medyasında Nevşin Mengü’den sonraki ikinci ekrandan geri çekme vak’ası olarak yorumlandı. Emin Çapa ve Kanal D yönetiminin bu konudaki sessizliği ise dikkatlerden kaçmadı.

EMİN ÇAPA EKRANDAN ALINDI İDDİASI

CNN Türk’ün Ana Haber Bülteni’ni sunan Nevşin Mengü’yü ekrandan çeken Doğan Grubu’nda ilginç gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Nevşin Mengü’nün ardından Doğan Grubu’nun ulusal yayın yapan kanalı Kanal D’de sabah haberlerini sunan Emin Çapa da yayından alındığı ileri sürülüyor. Yeni sezonda Çapa’nın ekranda olmayacağı değerlendirmeleri yapılıyor.

MUHALİF YANI ÖTEDEN BERİ BİLİNİYORDU

Muhalif kimliği ile Doğan Medyasında dikkat çeken Emin Çapa’nın ekrandan ve de sosyal medyadan yaptığı kimi yorumlar tepkilere neden olmuştu.

Çapa, İrfan Değirmenci’nin Kanal D’den kovulmasının ardından kanalda sabah haberlerini sunmaya başlamıştı.

DOĞAN MEDYA’DAKİ EN KIDEMLİ İSİMLER ARASINDA

CNN TÜRK’teki kariyerine 1999’da editör olarak başlayan Emin Çapa, 18 yıldır Doğan Grubu’nun en kıdemli isimleri arasında yer alıyor.

Emin Çapa, haberciliğinin yanı sıra; sanat tarihi, sanat-siyaset ve ekonomi ilişkisi, askeri strateji, astronomi, astrofizik, astrobiyoloji ve tarih, inovasyon, teknoloji ve amatör bahçıvanlık gibi alanlarla da ilgilendiği biliniyor.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu