Medya

Nevzat Çiçek’in söylediği “Etek Sarı” türküsü Habertürk stüdyosunda yankılandı

Dün akşam Habertürk TV’de Didem Arslan Yılmaz’ın moderatörlüğünde yayınlanan Türkiye’nin Nabzı programında Türkiye’nin siyasi gündeminde öne çıkan başlıklar masaya yatırıldı. Ekranlara gelen tartışma programlarıyla adını duyuran gazeteci Nevzat Çiçek program arasında bambaşka bir bir özelliğini sergiledi. Nevzat Çiçek, stüdyoda canlı performans sergiledi ve Türkü söyledi. Didem Arlan Yılmaz ise o anları görüntüleyip sosyal medyada paylaştı.

NEVZAT ÇİÇEK’TEN ETEK SARI TÜRKÜSÜ

Habertürk TV’de ekrana gelen Türkiye’nin Nabzı programının dün akşamki konukları arasında Gürkan Hacır, Mustafa Balbay, Nevzat Çiçek, Mahmut Övür de yer aldı. Hararetli geçen tartışma programının reklam aralarında Nevzat Çiçek bambaşka yönünü sergiledi.

“Etek Sarı” adlı türküyü söyleyen Nevzat Çiçek’in yorumcu performansı dinleyenlerden tam not aldı.

İşte, Didem Arslan Yılmaz’ın Çiçek’in “Yayın stresini, reklam aralarında @nevzatcicek‘in yanık, güzel sesiyle giderdik.” notuyla paylaştığı o ilginç video:

İzlemek için tıklayın

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu