MagazinMüzik

New York, Tarkan’ı bekliyor

Ünlü popçu Tarkan’ın, 2-3 Mart tarihlerinde New York’ta, 5 Mart’ta ise Los Angeles’ta gerçekleştireceği konserler için şimdiden hazırlıklar başladı. New York şehrinin her yanında dolaşan taksiler Tarkan görseli ile adeta konseri ilan ediyor. Tarkan, New York ve Los Angeles’ta gerçekleşecek konserlerinde dünya çapında ses getiren ve milyonlar tarafından sevilen şarkılarını seslendirecek.

Megastar Tarkan’ın, SM Production organizasyonuyla 2-3 Mart tarihlerinde New York’ta Manhattan Center Stüdyoları’nda bulunan Hammerstein konser salonunda, 5 Mart’ta ise Los Angeles’ta şehrin merkezinde yer alan, The Novo’da gerçekleşecek olan ve VIP biletleri şimdiden tükenen konserleri için hazırlıklar başladı. 2-3 Mart’ta gerçekleşecek olan New York konserleri için, şehrin her yanında dolaşan taksiler Tarkan görseli taşıyor.

Tarkan, New York ve Los Angeles’ta vereceği konserlerinde dünyada ses getirmiş ve sevilen pop şarkılarını birçok farklı ülkeden sevenleriyle paylaşacak.

Tarkan’ın 2-3 Mart tarihlerinde New York, Hammerstein konser salonunda ve 5 Mart tarihinde Los Angeles, The Novo’da Turkcell sponsorluğunda gerçekleşecek olan konserlerine ilginin büyük olacağı tahmin ediliyor.

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu