Magazin

Nicholas Cage’in evliliği 4 gün sürdü…

Dünyaca ünlü Hollywood aktörü Nicolas Cage'in son yaptığı evlilik sadece dört gün sürdü.  

Geçtiğimiz cumartesi günü, 2018 yılının Nisan ayından beri birlikte olduğu Erika Koike ile sürpriz bir evlilik kararı alan ünlü oyuncu Nicolas Cage, Amerika’nın kumar ve eğlence şehri Las Vegas’ta dünya evine girdi.

EVLİLİK KARARINI ALKOLLÜYKEN Mİ ALDI?

Evliliğin son derece kolay bir şekilde gerçekleştiği bu eyalette birbiriyle bir ömür geçirmeye evet diyen çiftten Cage, bu sözünü sadece dört gün tutabildi.

Ünlü oyuncu nikahtan sadece dört gün sonra bir mahkemeye başvurarak yargıçtan evliliğinin iptal edilmesi için karar çıkarılmasını istedi.Bir anda aldıkları evlilik kararıyla herkesi şaşırtan ikilinin neden ayrılmak istediği henüz net olarak bilinmiyor. Ancak bu Nicolas Cage’in ilk ayrılık kararı değil.

Bu sürpriz evliliğin böylesine kısa sürede sonuçlanmasının altında Cage’in bu kararı alkollü bir haldeyken aldığı iddiaları kulaktan kulağa dolaşıyor.

Nicolas Cage’in Erika Koike’yle evlendikten henüz dört gün sonra evliliğinin iptali için başvuruda bulunması ABD’nin de gündeminde.. Böylece daha önce üç kere nikah masasına oturan 55 yaşındaki oyuncu 3 ay süren er kısa evlilik rekorunu da kırmış oldu.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu