MagazinTelevizyon

Nihal-Bahar Candan kardeşler bu kez sert kayaya çarptı

Seren Serengil ve Cengiz Semerci’nin birlikte sundukları Duymayan Kalmasın adlı programda Candan kardeşlerle ilgili yapılan yorumların ardından tartışmalar sürüyor. Nihal Candan Seren Serengil’i eski klipleriyle eleştirmeye kalkınca baltayı taşa vurdu. Seren Serengil’in tepkisi çok sert oldu! İşte Instagram üzerinden yaşanan Bahar Candan, Nihal Candan ve Seren Serengil tartışmaları…

Geçtiğimiz hafta ünlü pop şarkıcısı Murat Boz ve Üç Adam’ın sunucusu Eser Yenenler’in Bahar Candan, Nihal Candan ve Özge Bitmez’in eğlence gecesi damgasını vurmuştu. “Duymayan Kalmasın” programını sunan Seren Serengil ve Cengiz Semercioğlu, “Bu programda artık Nihal-Bahar Candan kardeşler konuşulmayacak” deyince olanlar oldu. Abla Nihal Candan, Instagram hesabından Seren Serengil’in bir klibinden sahneleri “Bana hiç iyi örnek olmamıştınız,” notuyla paylaştı.

Seren Serengil’den sert yanıt “Fotoğraf çektirmekle gecelere meze olmak…” 

Seren Serengil bu paylaşımın ardından Cengiz Semercioğlu ile birlikte bir fotoğrafını yayınlayarak isim vermeden “Fotoğraf çektirmekle gecelere meze olmak farklı şeyler diye sohbet ediyoruz. Dünyadaki her starın dekoltesi olan fotoğrafı vardır ama bir gecelik aşkların ahlak dışı ilişkilerin seviyesiz kadınların fotoğraf çektirmelerine bile gerek yoktur. Ne olduklarının anlaşılması için ağızlarını açtıkları anda anlarsınız ne olduklarını. Sohbet ederken bunlara hem gülüyoruz hem de ne yalan söyleyeyim üzülüyoruz” notunu paylaştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu