MagazinTelevizyon

Nihal Candan’ı Survivor’da en çok zorlayan şey

Survivor’dan elenen Nihal Candan TV8’de yayınlanan Survivor Panorama programında ilginç açıklamalar yaptı. Merak edilen tüm sorulara cevap veren Nihal’in açıklamaları zaman zaman stüdyoda kahkahalara neden oldu.

Hakan Hatipoğlu’nuın “Survivor’da seni en çok ne zorladı?” şeklindeki sorusuna esprili bir cevap veren Nihal’in ” en çok ayak kokusu ile uyumak” şeklindeki cevabı kendisi dahil herkesi güldürdü. Hakan Hatipoğlu’nun neden en çok ayağı kokanı yazmadınız? şeklindeki esprili sorusuna Nihal “Bana kalsaydı direkt Serkay’ı yazardım” deyince herkes kahkahaya boğuldu.

nihal-candan-2

SEMİH-NİHAL İTTİFAKI

Hakan Hatipoğlu,  Nihal’e ikisinin de hayran kitlesinin fazlalığından dolayı Semih’in işbirliği önerip önermediğini sordu. Nihal de Semih’in kendisine kulis için yanaştığını söyledi. Semih’in Gizem Kerimoğlu’nu ittifak için aslında düşünmediğini söyleyerek Gizem Kerimoğlu Semih’in tercihi değil zorunda kalmışlığıydı” diye konuştu.

Survivor adasında dobralığıyla can sıktığını söyleyen Nihal Candan, yarışmada adının yazılmasının gerçek nedeninin yarışlardaki performansı olmadığını iddia etti ve adının yazılmasını Gönüllüler takımındaki isimlerin canlarını sıkmasına bağladı.

Yarışmadaki favorileri konusunda konuşan Nihal, finale kalırsa Gizem Memiç’i eğer finale kalmayı başaramadığında ise Atakan’ı destekleyeceğini söyledi. Atakan hakkımda da konuşan Nihal, Ünlüler takımından Atakan’ı beğendiğini söyleyerek onda semt çocuğu hammaddesi var. Doğru yolda” diye konuştu. Atakan’ın stratejiden çok çarpışmayı sevdiğini anlatan Nihal, ” bu da bence erkekçe bir hareket” açıklamasında bulundu.

SERKAY BENİM İÇİN HAYAL KIRIKLIĞI

Serkay için ne düşündüğünün sorulması üzerine Nihal, “Serkay benim için hayal kırıklığı. Serkay’ın Efecan’ın iyi niyetini suistimal ettiğini düşünüyorum.” dedi.

Yılmaz Morgül ile ilgili de şunları söyledi: “Yılmaz beyi sempatik buluyordum ama sürekli ‘biz şarkılar söyledik biz eglendik’ diyordu. Biz de ilk haftalar çok kaybediyorduk. Bende bir gün kızdırmak için’biz pop söylüyoruz güncel şarkılar’dedim. O günden beri oyun öncesi ‘merhaba Yılmaz bey, nasılsınız’ dediğimde bana elini kaldırıyordu. Bu Yılmaz beyin insanlık duvarı sanırım”

 

 

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu