Televizyon

Nihal’in kardeşi Bahar Candan, Nur Yerlitaş’ı çıldırttı

Bahar Candan, Melike Çamlıoğlu’nu haksız yere eleştirince Nur Yerlitaş adeta çıldırdı. Bahar Candan’ın sözleri büyük tepki topladı.

İşte Benim Stilim yeni sezonunun 4. gününde önceki sezon yarışmacılarından Survivor Nihal’in kardeşi Bahar Candan, Nur Yerlitaş ile tartışmaya girdi. Son üç gündür Nur Yerlitaş, Bahar’ı defalarca uyarmış, ancak Nihal sürekli Nur Yerlitaş’ın sözünü kesmeye devam etmişti.

 

Bugün de podyumdaki yarışmacı arkadaşı Melike Çamlıoğlu için yaptığı eleştiri sırasında sözleri Nur Yerlitaş tarafından kesilen Bahar Candan, Nur Yerlitaş’a da “İyi” diye tepki verdi. Yerlitaş’ın çok sinirlendiği her halinden gözlendi ve “İyi denmez evet diyeceksin.” diye bağırdı. İşte o anlar:

İşte Benim Stilim 6. Sezon 11 Şubat 2016 Perşembe günü yayınlanan 4. bölümünde Zeynep Vuran, Melike Çamlıoğlu’nun İzmir’liyim dediğini ama iyi kombinli olana kadar İzmir’liyim demesini istedi. Melike ise kimseyi memleketiyle bütünleştirmemesini istedi. Bahar Candan ise sürekli İzmir’e gittiğini ama Kordon’da hiç böyle rüküş bir kız görmediğini söyledi. Nur Yerlitaş ise Bahar’ı uyardı ve bu ukalalığın nereden geliyor diye sordu. Bahar ise Melike’nin kendisini özel üniversitede okuduğu için aşağıladığını söyledi. Nur Yerlitaş ile Bahar bir kez daha karşı karşıya geldi.

Sunuculuğunu Öykü Serter’in üstlendiği programın jüri kadrosunda; , Ivana Sert, Uğurkan Erez, Nur Yerlitaş ve Hakan Akkaya yer alıyor. Yarışmacılar, Türkiye’nin en zorlu jüri üyelerinden geçer not almak için kıyasıya yarışıyor.

YARIŞMACILAR: Özge Sarı, Tuğba ildiz, Zeynep Vuran, Dicle Turgal, Melike Çamlıoğlu, Dilara Rabiya Yaşar, Meral Avcı, Esin Çepni, Yağmur Taktaş, Selay Topçuoğlu, Bahar Candan, Yeşim Aydın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu