Televizyon

Nihal’in kardeşi Bahar Candan’a ağır eleştiriler

İşte Benim Stilim yarışmasının fenomen kızı Nihal Candan Survivor’da ter dökerken, kardeşi Bahar Candan ise Survivor yeni sezonda podyumda boy gösteriyor. Bahar Candan’ın İşte Benim Stilim 6. sezon ilk bölümündeki kombini ne oldu, Candan ilginç konseptini açıkladı. Bahar Candan niçin yarışmada hepsi haberimizde.

Bahar Candan’ın podyumdaki ilk sınavı başarılı geçti. Bahar Candan; Nur Yerlitaş, Hakan Akkaya ve Ivana Sert’ten oluşan juri karşısına geçti. Ancak Bahar Candan arkadaşları tarafından çok ağır eleştiri topuna tutuldu. 

Video game karakteri: Bahar Candan

İlginç konsepti ile ilk gün podyumda yarışan Bahar Candan bir video game’de (oyunda) çok tıklanan (tercih edilen) bir karakterim diye konseptini açıklayınca diğer yarışmacı arkadaşları tarafından tiye alınmaya çalışıldı. Ancak Candan bu sözlere bakın nasıl karşılık verdi. Bahar konseptinde savaşçı bir oyun karakteri olup olmadığı tartışmasına “Savaşmak zorunda da değil, belki binem karakterim altın topluyordur.” diyerek konseptini savundu.

Bahar ve Yağmur Arkadaş mı?

Bahar ve Yağmur arkadaş mı değil mi tartışmalarına, yarışmacı Yağmur çok sinirlendi. Kişilerin konseptlerinin yerli yersiz yargılandığını belirten Yağmur, arkadaş mısınız sorusuna cevap vermedi.

Bahar Ciddiyetsiz mi?

Yarışmacılardan Selay, Bahar Candan için ağır ithamlarda bulundu. “Bahar’ın kulisteki hareketlerinden ve karakterinden ancak bir oyun karakteri olur, o ciddiyeti olan bir insan değil, başından beri beraberiz ve sadece oyun oynamaya gelmiş, oyun karakteri olarak da karşımızda duruyor.” dedi.

Bahar Candan ise Selay’ı yorumlarından ötürü gaddarca olarak yorumladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu