Dijital PlatformlarFragmanlar

Nihan Emir’i terk ediyor, Kara Sevda 24. bölüm özet ve fragmanı

Star TV’nin Çarşamba günü yayınlanan lokomotif dizilerinden Kara Sevda’da bu hafta ayrılık ve gözyaşı var. Kara Sevda 24. bölümüyle ekranlara geliyor. İşte 24. bölüm özet ve fragmanı.

Kara Sevda 24. bölüm özeti

Emir, Nihan’ın gitmesine engel olmak ister ancak başarılı olamaz çünkü Nihan Emir’i terk etmekte kararlıdır. Nihan, Kemal’le birlikte bu oyunu bitirmeye giden süreçte ilk adımı atsalar da Emir küçük bir oyunla Nihan’a mecburiyetlerini hatırlatarak onu durdurmaya kalkar, Ancak Nihan bu sefer ailesine rağmen yolundan dönmemeye kararlıdır. Ozan’ın masumiyetini herkese ispatlamayı aklına koyan Nihan’ı, Emir, desin olarak durdurmanın bir yolunu ararken, Kemal’le arasındaki ipler de iyice gerilmesine de engel olamaz.

Nihan ve Kemal birlikte olacakları günün umuduyla yeniden doğmuş gibidir. En büyük destekçileri yine Leyla’dır ama o da Emir’in yapabileceklerinden tedirgindir. Kemal bir yandan hala şantajcının kim olduğunu ararken, Emir de kardeşi olmasıyla ilgili Tufan’ı sıkıştırır. Emir, gerçeklerden emin olana kadar Tufan’ı zor zamanlar beklemektedir. Galip ise aile sırlarını ortaya döktüğü için Kemal’e hala öfkelidir. O öfkeyle eli Kemal’in ailesine uzanacaktır.

Nihan’ın Emir’den boşanmak istemesi evde büyük olay yaratır. Ozan, Nihan’a kati bir şekilde sırt çevirirken, Zeynep, evdeki büyük sırla ilgili daha da meraklanır. Emir’e yaklaşmak istediğinde Emir, bu sefer Zeynep’i görecek halde değildir. Zeynep, Nihan giderse Emir’i kaybedeceğini bir kez daha anlar. Nihan gibi Kemal de birlikte olacakları günün hazırlığı içindedir. Bunu fark eden Asu panikler ve soluğu Fehime’nin yanında alır. İkisine engel olmak için her şeyi yapmaya hazırdır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu