Magazin

Nihat Doğan, hangi Survivor yarışmacısıyla aşk yaşıyor?

Survivor 2018’in kadrosunda bulunan Nihat Doğan’ın yarışmacı Birsen Bekgöz ile sevgili olduğu yolundaki haberler giderek yoğunluk kazanıyor. Birsen Bekgöz’ün Instagram hesabından paylaştığı bir fotoğraftaki ayrıntı bu söylentiyi güçlendirirken sosyal medya paylaşılan ve Nihat Doğan’ın el ele yürüdüğü kişinin Birsen Bekgöz olduğu iddiası ortalığı hareketlendirdi.

NİHAT DOĞAN-BİRSEN BEKGÖZ EL ELE 

Birsen Bekgöz, Instagram hesabında paylaştığı Nagihan Karadere ve Nihat Doğan’lı fotoğrafta ilginç bir ayrıntı dikkati çekiyor. Nihat Doğan’ın elinin Bekgöz’ün belindeki fotoğrafı ikilinin aşk yaşadığı dedikodusunu güçlendirmesine neden olmuşa benziyor. Sosyal medya Twitter’a düşen başka bir fotoğraf bu konudaki haberlerin daha da yoğunluk kazanmasına neden oldu.

blank

Söz konusu fotoğrafta Nihat Doğan’ın el ele yürüdüğü sarışın kedının Birsen Bekgöz olduğu konuşuluyor. Öte yandan Birsen Bekgöz, Instagram hesabından paylaştığı fotoğraf Bekgöz’ün takipçileri tarafından eleştiri yağmurunu tutuldu. Olumsuz yorumların ardı arkası gelmeyince Bekgöz çareyi paylaşımını yorumlara kapatmakta buldu.

Sosyal medyada Birsen Bekgöz’e Nihat Doğan konusunda oldukça yüksek oranda eleştiri gelmesi ise dikketlerden kaçmadı.

@nagihankaradere @nihatdogan_nd

1SEN BEKGÖZ ⚔ (@birsenbekgoz)’in paylaştığı bir gönderi ()

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu