Televizyon

Nihat Doğan Hanife’ye fena yüklendi: Çıkar başörtünü, giy mini eteğini!

Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz adlı programın dikkat çeken yorumcusu Nihat Doğan’dan Zuhal Topal’ın müzmin gelin adayı Hanife hakkında zehir zemberek açıklamalar… Nihat Doğan, Hanife’nin kendisi hakkında  “Yorum yapan şahıs ortada, zihniyet ortada” diye konuşan gelin adayı Hanife’ye sert çıktı. Doğan;  “Çıkar başörtünü, giy mini eteğini” sözleriyle Hanife’ye cevap verdi.

NİHAT DOĞAN GELİNA DAYI HANİFE’YE YÜKLENDİ

Beyaz TV ekranlarında yayınlanan Söylemezsem Olmaz’ın keskin dilli ismi Nihat Doğan’ın gündeminde, izdivaç programıyla adını duyuran gelin adayı Hanife vardı. Doğan, Hanife’ye sert sözlerle yüklendi.

HANİFE, NİHAT DOĞAN’A NE DEMİŞTİ?
Nihat Doğan’ın kendisini hedef alan sözlerine sosyal medya hesabından “Bazı konuşmakla yaşamak arasına sıkışmış insanların beni incitmeye çalışan yorumlarına üzülmüyorum. Yorum yapan şahıs ortada, zihniyet ortada” çıkışıyla karşılık veren Hanife’nin sözleri gündeme bomba gibi düşmüştü.

NİHAT DOĞAN: ÇIKAR BAŞÖRTÜNÜ, GİY MİNİ ETEĞİNİ!
Bu sözlere ne cevap vereceği merak edilen Nihat Doğan, “Bu programlar emperyalizmin en önemli kodlarındandır. Toplumu yozlaştırıyorlar. Bu vebal sunucuyu da, yapımcıyı da bağlıyor. Dini değerleri yerle yeksan eyliyorsunuz. Bu dünya için yaşıyorlarsa, bu dünya onların dünyası… İstedikleri gibi yaşasınlar. O başörtü sadece başını örtmek için değil, nefsini örtmek içindir. Sen erkeklerle, içkili ortamlarda eğleniyorsun. Bir gün o erkekle, bir gün bu erkekle dans ediyorsun. Bari çıkar başörtünü, giy mini eteğini istediğini yap. Daha az günah işlemiş olursunuz” ifadelerine yer verdi.

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu