MagazinManşet

Nihat Doğan, sosyal medyada çok konuşulan “papaz” benzetmesine ne dedi?

Bir tören sırasında çekilen bir papazın Nihat Doğan’a benzerliği olay oldu. Konu sosyal medyada adeta tavan yaptı. Kullanıcılar, birbiri ardına yaptıkları paylaşımlarla hayretlerini saklayamadı. Tabii bu benzerliği espri konusu yapanların da sayısı az değildi. Peki, Nihat Doğan’ın papaza benzerliği konusunda kendisi neler söyledi? İşte, Nihat Doğan’dan ilginç açıklamalar…

Nihat Doğan, Beyaz TV’de yayınlanan Söylemezsem Olmaz programında söz konusu papaza benzemesiyle ilgili konuya cevap verdi. Programın moderatörü Ömür Varol, şaşkınlığı yüzünden okunan Nihat Doğan’a sosyal medyada kimi fenomenlerin yaptığı paylaşımları okudu. Nihat Doğan’ın ilginç yorumlar karşısında kendisini tutamayarak gülmesi dikkatlerden kaçmadı.

“BENZERLİĞE ÇOK ŞAŞIRDIM”

Kendisine benzetilen Ortadoks papazla ilgili değerlendirmelerde bulunan Nihat Doğan, “Benzerliğe ben de çok şaşırdım. Bu kadar olay olacağını da tahmin etmiyordum” diye konuştu.

Mevlüt Mert Altıntaş tarafından Ankara’da sergi açılışı sırasında öldürülen Rus büyükelçi Andrey Karlov’un cenazesi, dün havaalanında düzenlenen askeri törenle ülkesine gönderilmiş, tören sırsında görev yapan Ortadoks papaz ise sosyal medyada Nihat Doğan’a benzetilmişti.

CANLI YAYINDA SOSYAL MEDYADAKİ YORUMLARI OKUDULAR

Konuyla ilgili Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ‘Söylemezsem Olmaz’ programında değerlendirmelerde bulunan Nihat Doğan, sosyal medyada yapılan yorumlara cevap olarak “Benzerliğe ben de çok şaşırdım.

İşte, Nihat Doğan’ın papaz benzetmesiyle ilgili o tepkileri-izle

https://www.youtube.com/watch?v=-uPt15nqzAU

 

 

Medyabey

Medyabey.com medyayı daha çok da TV ve yerli dizileri odağına alan bir mecradır. Sitemizde dizi haberlerine, dizi eleştiri ve yorumlarına da ağırlıklı olarak yer verilmektedir.
Başa dön tuşu