Magazin

Nihat Doğan’a şok üstüne şok!

Sarı-kırmızılılarda eski başkan yardımcısı Adnan Öztürk, üniversite öğrencisi Özgecan Aslan’ın vahşice öldürülmesi sonrası attığı tweet büyük tepki çeken Nihat Doğan’ın, kulüpten ihracı için Disiplin Kurulu’na başvuru yaptığı haber veriliyor.  Kulüp İkinci Başkanı Hamdi Yasaman’dan konu ile ilgili açıklama geldi.

Hamdi Yasaman, Mersin’in Tarsus ilçesinde öldürülen 20 yaşındaki Özgecan Aslan için çok üzgün olduklarını belirterek, Nihat Doğan’ın yazdıklarını doğru bulmadıklarını ifade etti.

Skorer.com’a açıklama yapan Galatasaray İkinci Başkanı, yarın yapılacak yönetim kurulu toplantısında bu konunun görüşüleceğini belirterek, “Galatasaray camiasından Nihat Doğan’a karşı bir reaksiyon var, bunu biz de görüyoruz. Evet, bir şey yapılması gerekiyor. Ancak önce toplanmamız lazım” dedi.

Yasaman, Galatasaray yönetiminin yazıştığı bir WhatsApp grubu bulunduğunu ve orada da ciddi şekilde Nihat Doğan’a tepki gösteren yöneticilerin olduğunu söyledi.

NİHAT DOĞAN ÖZÜR DİLEDİ

Mersin’de katledilen Özgecan Aslan’ın ardından ‘Siz de mini eteği giyip soyunup laik sistemin ahlaksızlaştırdığı sapıklar tarafından tacize uğrayınca da bas bas bağırmayacaksın’ şeklinde bir tweet atan daha sonra bunu silen şarkıcı Nihat Doğan, özür diledi. Beyaz Tv’de yayınlanan Beyaz Futbol programının canlı yayınına telefonla bağlanarak Türkiye ‘den özür dileyen Nihat Doğan’a Ahmet Çakar büyük tepki gösterdi. Ağır konuşan Çakar, “iki Survivor iki türkü yaptın diye kendini adam mı sandın?” diye çıkıştı.

İşte Beyaz Futbol’da yaşanan o sıcak dakikalar:

https://www.youtube.com/watch?v=LBM-sstZWI4

 

Etiketler

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı